Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Elon Musk, Dogecoin Uyarısı Yaptı

Daha önce Dogecoin ile ilgili birçok tweet atarak kripto paranın yükselmesini sağlayan Elon Musk, bu kez yatırım uyarısında bulundu.

Son zamanlarda kripto para birimi Dogecoin'e kafasını takan Elon Musk, bu kez uyarılarda bulundu. Attığı her bir tweet ile kripto para birimini yukarıya fırlatan Musk, Dogecoin değer kaybettiğinde yeni bir tweet atarak kripto paraya tekrar değer kazandırıyor.

Kripto para birimi Dogecoin'in yükselmesinde başrol oynayan Musk, kripto paralar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Gazeteciler ile bir araya gelen Musk, DOGE yatırımları konusunda yatırımcıların dikkatli olmaları gerektiğini ve birikimlerin tamamının kripto para borsasına yatırılmasının akıllıca olmadığını söyledi ve şu ifadeleri kullandı: 

"Gezegenin gelecekteki para birimlerinin kripto olması oldukça muhtemel. Ama soru hangisi ya da hangileri olmalı. Kripto para spekülasyonlarında çok da ileri gitmemek gerekiyor.

Gerçek şu ki Dogecoin bir şaka olacak piyasaya sürüldü. Burada bir ironi var. Şaka olarak üretilen para birimi, gerçek bir para birimi haline geldi."

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Dogecoin tweetleri sebebiyle Elon Musk hakkında soruşturma başlatmıştı. 

Elon Musk'ın Bazı Dogecoin Tweetleri

Elon musk dogecoin tweetleri

Elon musk dogecoin tweetleri

Elon musk dogecoin tweetleri

Elon musk dogecoin tweetleri

Elon musk dogecoin tweetleri

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer Elektrik-Elektronik teknolojisi mezunuyum. Uzun yıllardır çeşitli web platformlarında içerik editörlüğü yapmakla birlikte, profesyonel makale hizmetleri sağladım. Şu anda Teknolojio'da kurucu ortak ve içerik editörü pozisyonlarında görev almaktayım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap