Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

eFootball PES 2021 Mobile, iOS ve Android İçin Yayınlandı

En popüler futbol oyunlardan birisi olan eFootball PES 2021'in mobil sürümü yayınlandı. Japonya'nın en önemli oyun stüdyolarından birisi olan Konami, oyunu hem iOS hem de Android kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilebilecek.

Konami, bu yıl yeni bir PES oyunu yayınlamak yerine eFootball PES 2020'i güncelleyerek eFootball PES 2021 haline getirmişti. eFootball PES 2021'in mobil sürümü de söz konusu sezon güncellemesiyle takım ve oyuncu değişiklikleri gibi bir dizi yenilik alacak.

eFootball PES 2021 Mobile'in tamamen çevrimiçi bir oyun olduğunu hatırlatmak gerek. Bunun anlamı, 1.7 GB boyutunda bir oyunu indirdikten sonra onu oynamak için internet bağlantısına ihtiyaç duyacaksınız demek. Oyun içi kontroller ise geçtiğimiz sezon (yıl) ile tamamen aynı olacak.

eFootball PES 2021 Mobile, FC Barcelona, Manchester United, Arsenal, Juventus, FC Bayern Münih ve AS Roma gibi resmi lisanlı kulüpleri içermektedir. Bu güncellemeyle birlikte oyuna eski oyuncuların önemli anlarını yeniden yaşamanıza izin veren Iconic Moment Series de eklendi.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap