EA: "FIFA 21 İçin Demo Yayınlanmayacak"

Tartışmasız bir biçimde dünyanın en büyük oyun firmalarından birisi olan Electronic Arts, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile FIFA 21 için bir demo sürüm yayınlanmayacağını duyurdu. Şirket bunu yerine yeni nesil konsollara odaklanmak istediklerini belirtti.

Electronic Arts yaptığı açıklamanın devamında 1 Ekim itibariyle EA Play abonelerinin oyuna 10 saatlik erken erişim elde edeceklerini açıkladı. Resmi olarak oyunun kendisi ise 9 Ekim tarihinde tüm dünyada aynı anda oyuncularla buluşmuş olacak.

FIFA 21 Tanıtım Videosu

Oyun eleştirmenlerine göre ise FIFA 20 ile FIFA 21 arasında çok büyük bir farklılık yok. Oyuncular, mevcut oyunun üzerinde yer alan hataların giderilmiş haliyle ve yeni birkaç eklemenin yapıldığı bir oyunla karşılaşacaklar.

Bu açıdan bakacak olursak oyundaki çok büyük bir beklentinizin olmaması daha iyi olabilir. Nihayetinde bu FIFA serisinin yeni bir sürümü olacak ve sizi biraz heyecanlandırabilecek. Ancak eleştirmenlere kulak verirseniz beklentilerinizi düşük tutmak sizin için çok daha yararlı olacak.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap