Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Dropbox, Aile Planı Hizmetini Duyurdu

Bulut depolama hizmeti sunan Dropbox, ailelerin ihtiyacına görelik geliştirdiği 2 TB depolama alanına ait çalışmasını duyurdu.

Teknolojik aletlerin hayatımızın her alanına girmesiyle bulut depolama sistemlerini kullanmakta zorunlu hale geldi. Çünkü telefon, bilgisayar gibi aletler kullanıcılarına dahili ve harici depolama imkanını sınırlı olarak sunuyor. Dropbox, kullanıcılarına yeni çalışmasını duyurarak bu alanda bir alternatif olarak kendini gösterdi.

Dropbox, aileler için planlanan yeni çalışmasının içeriğini paylaştı. Tek bir abonelik sistemi üzerinden satın alınabilen aile planı 2 TB depolama alanı sağlıyor. Örneğin ailece yapılan bir etkinlikte alınan fotoğrafları, herkesin görebileceği ve erişebileceği şekilde tüm aile üyelerinin de görmesine imkan sağlayan ve alandan tasarruf ettiren Dropbox’un sunduğu bu özellikler oldukça dikkat çekiyor.

Dropbox Aile Planı Fiyatı Ne Kadar?

Dropbox, yeni tanıttığı hizmetini aylık ve yıllık olarak satışa sunuyor. Aylık olarak tercih edildiğinde 19.99 dolar fiyata, yıllık olarak tercih edildiğinde ise 16.99 dolar fiyata sahip olan hizmetin henüz Türkiye’ye özel bir fiyatlandırması mevcut değil.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap