Diablo 2: Resurrected Sistem Gereksinimleri

Diablo 2: Resurrected sistem gereksinimleri belli oldu. BlizzCon etkinliği ile duyurulan Diablo 2: Resurrected, hakkındaki sızıntıların ortaya çıkmasından sonra oyun severleri heyecanlandıran sürprizlerle geliyor.

Blizzard büyük sürprizler ile Diablo severleri oldukça heyecanlandırdı. Oyunun çeşitli sürprizlerle geleceği haberleri oyun severleri büyük bir bekleyiş içine soktu.

1999 yılında piyasaya sürülen oyun, günümüze kadar büyük bir oyuncu kitlesi kazandı ve adeta efsane oyunlar arasındaki yerini aldı. Diablo 2 bu versiyonu ile sonunda yenileniyor. Remastered versiyonu için Blizzard, ismi için ise Resurrected tercih edildi.

Efsane oyun Diablo, yeni versiyonu ile takipçilerini heyecanlandırırken, bugün oyun için gerekli sistem gereksinimleri açıklandı. Diablo 2: Resurrected, Blizzard tarafından hazırlanan sistem gereksinimlerine sahip olmasının yanı sıra, oyunda farklı bir mod desteğinin olacağı da ortaya çıktı.

Uzun ve derin bir hikayesi olan Diablo, yeni mod desteği ile oyuncularına oldukça ilginç bir serüvene yolculuk yaptıracak. 

Diablo 2 Twitter

Diablo 2 Remastered, oynayış olarak Diablo 2 ile aynı olacak ve senaryoda herhangi bir değişiklik olmayacak. Diablo 3 oyunu sonrasında oyuncuların eleştirileri, oyun senaryosunun yetersiz olması ve oynanış şekli ile ilgiliydi.

Diablo 2: Resurrected Sistem Gereksinimleri

Minimum gereksinimler (720p)

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-3250 veya AMD FX-4350
RAM: 8 GB
GPU: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7850
Sürücü Alanı: 30GB

Önerilen gereksinimler (1080p)

İşletim Sistemi: Windows 10
CPU: Intel Core i5-9600K veya AMD Ryzen 5 2600
RAM: 16 GB
GPU: Nvidia GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 5500 XT
Sürücü Alanı: 30GB

Yeni versiyonu ile karşımıza çıkan Diablo 2, 4K çözünürlük desteği ve 144 Hz'e yenileme hızı sunacak. Bu yıl sonuna doğru Blizzard tarafından piyasaya sürülmesi beklenen Diablo 2: Remastered dışında, Blizzard ekibi Diablo 4 için çalışmalarına devam ediyor.

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer Elektrik-Elektronik teknolojisi mezunuyum. Uzun yıllardır çeşitli web platformlarında içerik editörlüğü yapmakla birlikte, profesyonel makale hizmetleri sağladım. Şu anda Teknolojio'da kurucu ortak ve içerik editörü pozisyonlarında görev almaktayım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap