Devil May Cry 5, PS5 ve Xbox Series X'e Gelecek

Capcom büyük beğeni kazanan oyunu Devil May Cry 5'in PlayStation 5 ve Xbox Series X'e geleceğini duyurdu. Oyun Devil May Cry 5 olarak adlandırılacak ve hem teknik hem de içerik açısından zenginleştirilmiş olarak oyunculara sunulacak.

Yeterince ilginç olan durum DMC 5, Capcom'un yeni nesil konsollardaki ilk oyunu olacak. Bununla birlikte yeni nesil konsollar tarafından desteklenen çok sayıda yeni özelliklerle birlikte gelecek. Daha da önemlisi, oyuncular Devil May Cry 5'in bu özel sayısında Vergil olarak oynayabilecekler.

Oyun, ray tracing teknolojisi ve gelişmiş 3D ses gibi yeni nesil özelliklere sahip olacak. Turbo Mod ve Legendary Dark Knight Mode gibi hayranların en sevdiği modlar oyunda olacak. Buna ek olarak Deluxe Edition içeriğinin ve EX Color Pack içeriğinin tümünü içerecek.

Devil May Cry 5 Special Edition, PlayStation 5 ve Xbox Series X için mevcut olacak ve dijital sürüm, yeni nesil konsollar için ilk gün lansman oyunlarından biri olarak gelecek. Fiziksel sürümlerin yayın tarihinin ise daha sonraki bir tarihte paylaşılması bekleniyor.

Capcom'un oyunu hali hazırda çok sayıda işitsel ve görsel geliştirmeyi entegre ederek RE Engine'in halihazırda en üst düzeydeki performansını artıracak. Oyuncular 120 FPS'ye kadar artırılmış kare hızlarını etkinleştirmeyi, destek konsollarında çarpıcı 4K kalitesinde oynamayı ve ray tracing teknolojisinin gerçeğe yakın yansımaları deneyimleyecekler.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap