Destruction AllStars'ın Çıkış Tarihi 2021'e Ertelendi

Sony'nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5'in çıkışına çok az bir süre kaldı. Önümüzdeki ay kullanıcıların beğenisine sunulacak olan konsol için geçtiğimiz Haziran ayında bir dizi oyun duyurulmuştu. Bu oyunlardan bir tanesi ise Destrcution AllStars idi.

Bugün takipçileri ile bir blog yazısı paylaşan Sony, Desctruction AllStars'ın çıkış tarihinin Kasım 2020'den Şubat 2021'e ertelendiğini açıkladı. Bu kötü haberi iyi bir haber ile kapatmak isteyen Sony, oyun piyasaya çıkınca PlayStation Plus abonelerine iki ay ücretsiz olacağını söyledi.

İngiltere merkezli Lucid Games tarafından geliştirilen oyundaki temel amacımız mümkün olduğunca araç patlatmak ve arenadan galip çıkmak. Her aracın kendine özgü yetenekleri bulunuyor. Buna ek olarak kullanılan karakterler de kendilerine özgü yeteneklere sahip.

Tekrar belirtmek gerekirse Rocket League benzeri olan bu oyun ile PlayStation 5 kullanıcılarının buluşma tarihi bir aksilik çıkmazsa Şubat 2021 olacak. Buna ek olarak, PlayStation Plus aboneleri oyun çıktığı zaman onu 2 ay boyunca ücretsiz oynayabilecekler.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap