Destiny 2’nin Yeni Harita Ve Ödüllerle Dolu Etkinliği Başladı

Destiny 2, 18 Haziran’da başlayan ve 22 Haziran’a kadar sürecek özel bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Etkinlikte özel bir harita ve pek çok farklı ödül oyuncuları bekliyor.

Son dönemlerin dikkat çeken oyunlarından birisi olan Destiny 2 için özel bir etkinlik duyurusu yapıldı. 18 Haziran'da başlayan etkinlik kısa süre içerisinde büyük bir popülerlik yakalarken, 22 Haziran'a kadar etkinliğin devam edeceği açıklandı.

Destiny 2 Yeni Etkinliğinde Neler Var?

Etkinlikte ilk olarak dikkat çeken yenilik, oyuncuların ultra rekabetçi bir mod olarak bilinen Trials of Osiris haritasında da oyun oynaması. Bu özel modda oyun oynamak isteyen kullanıcılar 3 oyuncudan oluşan takımda yer alacak. İki takım haritada birden fazla turda birbirine karşı mücadele edecek. Bir takımın diğer takıma karşı galip gelmesi ile birlikte oyun sona erecek. Bu bakımdan haritanın farklı bir etkisi ve özelliği olmadığı gibi yeni oyun modunda temel hedef oyuncuların en çok turu kazanan taraf olması.

Oyunlarda galip gelen kullanıcılar, galibiyet sayılarına göre özel kartlardan birisine sahip olacak ve özel içeriklere sahip olan kartlar ile oyunda daha güçlü bir konuma gelebilecek. Özellikle deneme kartlarında arka arkaya 7 oyun kazanılması oyuncuların çok değerli içeriklere sahip kartları almasını sağlayacak.

Destiny 2 Özel Paket İçeriklerinde Neler Var?

  • 3 Galibiyet: Trials Legs (Armor)
  • 5 Galibiyet: Exile's Curse (Fusion Rifle)
  • 7 Galibiyet: Trials Chest (Armor)
  • Hiç yenilmeme: Eye of Sol (Adept) (Sniper Rifle)

7 oyun kazanan ve sonraki oyunlarını da kazanan oyuncular kusursuz bir duruma ulaşacak ve kusursuz duruma ulaşılması oyuncuların Deniz Feneri’ne gitmesini sağlayacak. Burada ise çok özel bir silah oyuncuları bekliyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap