Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Designs.ai: Tasarım İhtiyacınıza Yönelik Mükemmel Çözümler

Deneyimli bir tasarımcı olabilir veya tasarıma yeni yeni ayak basıyor olabilirsiniz. Yeni projelerle uğraşırken verimli olmak son derece önemlidir. Verimlilik, tasarım sürecini aceleye getirmek ve özensiz bir şey üretmekle ilgili değildir. Bunun yerine, kaliteli işi daha hızlı bir şekilde ortaya çıkarmanızı sağlar.

Kaliteli işi daha hızlı bir şekilde ortaya çıkarmak istiyorsanız kendi kendinize kullanabileceğiniz kullanımı kolay tasarım araçlarından ve kaynaklarından yararlanmanız gerekir. Ekstra ilham ve ekstra verimlilik istiyorsanız buna ihtiyacınız vardır. Her tasarımcının mutlaka kullanması gereken ücretsiz grafik tasarım araçları size yardımcı olacaktır.

İşte bu doğrultuda tamda ihtiyaçlarınıza yönelik tasarımları kolayca oluşturabileceğiniz, Designs.ai ile sizleri tanıştırmak istiyorum. Designs.ai ile tanıtım faaliyetlerinizde, içeriklerinizde ve sosyal medya paylaşımlarınızda kullanabileceğiniz videolar, grafik tasarımlar, logolar ve mockup'lar hazırlayabilirsiniz. Hemde sadece 2 dakika içerisinde!

Designs.ai, hız, uygun fiyat ve yüksek kaliteli tasarım gibi üç unsuru bir arada arayanlar için en iyi çözümlerden birisidir. Aylık veya yıllık abonelik oluşturmanız durumunda Designs.ai tarafından geliştirilmiş olan Logomaker, Videomaker, Speechmaker ve Designmaker araçlarına erişebilirsiniz.

  • Logomaker: Markanız için benzersiz bir logo oluşturmanızı sağlar. Bu sayede markalaşma yolunda önemli bir adım atmış olursunuz. Yapay zeka destekli olan logo hazırlama uygulaması 10.000'den fazla hazır ikon içerir. Bu sayede tamamen eşsiz olabilecek bir logo oluşturmayı başarabilirsiniz.
  • Videomaker: Metinleri videoya dönüştürmek için özel olarak geliştirilmiş bir uygulamadır. Milyonlarca klip, görüntü, ses dosyası ve seslendirme çeşidi içerir. Sosyal medya için yeniden boyutlandırma söz konusudur. Videolara çarpıcı efektler ve animasyonlar ekleyebilirsiniz.
  • Speechmaker: Metinleri sese dönüştürmenizi sağlar. Metinleri birden çok dile farklı tonlarda gerçekçi bir biçimde seslendirmenize yardımcı olur. Seslendirmeler doğal ve yüksek kalitelidir. Ayrıca birbirinden farklı olan küresel dillerde seslendirmeler yapabilirsiniz.
  • Desigmaker: Tasarım sihirbazını kullanarak dinamik tasarım şablonu oluşturmanızı sağlar. Tek yapmanı gereken metni girmek ve binlerce farklı varyasyon oluşturmaktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce farklı şablon olacaktır. Ayrıca tasarımların kolayca yeniden boyutlandırılabilir olduğunu unutmamalısınız.

Designs.ai araçları gerçekten çok güçlüdür. Üstelik araçların birçoğu ücretsiz deneme (belirli sınırlamalarla birlikte kullanım hakkı) ile birlikte gelir. Bu sayede bir ücretli üyelik satın almadan önce denemeler yapabilirsiniz. Üstelik onu ücretsiz bir grafik tasarım aracı olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Designs.ai'yi 30 gün ücretsiz kullanmak ister misin? Tek yapmanız gereken şey bu adresten kayıt işlemlerini kolayca tamamlamak. ( Mail adresinizi onaylamayı unutmayın!)

Kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra, sizlere sunmuş olduğumuz hediye kodunu ''DEDEMIR30'' https://designs.ai/tr/redemption bu adrese girip ilgili alana yazdıktan sonra ''Şimdi Kullan'' diyoruz. İşte tüm işlemler bu kadar. Şimdi deneme hesabınınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Designs.ai ile ilgili görüşlerinizi, değerlendirmelerinizi ve kullanıcı deneyimlerinizi merak ediyoruz. Bizlere yorum kısmından fikirlerinizi yazmayı unutmayın!

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap