CyberPunk 2077 Yakında İlk Ücretsiz DLC'ye Kavuşacak

CD Projekt ve CD Projekt RED tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 için ilk ücretsiz DLC resmi sitede duyuruldu.

2020 yılının en çok beklenen video oyunu olan ve aynı zamanda yaşanan hatalardan ve optimizasyon sorunlarından dolayı birçok eleştiri oklarını üzerine çeken Cyberpunk 2077, kullanıcılarını sevindiren bir duyuru yayınladı. Cyberpunk 2077'nin resmi sitesinden yapılan duyuruda ilk ücretsiz DLC'nin kesin olarak yayınlanacağı açıklandı.

Yapılan açıklamaya göre henüz net bir tarih belli olmasa da ilk ücretsiz DLC'nin 2021 yılının ilk aylarında yayınlanması bekleniyor. Açıklamada tarih ile ilgili net bir bilgi verilmemesine rağmen oyunla yakın temasta olan kaynaklar ise DLC'nin Şubat ayında yayınlanacağını dile getiriyor. 

Cyberpunk 2077'nin duyurusunda DLC hakkında tarih gibi içerik hakkında da bilgi verilmedi. Cyberpunk 2077'nin ilk ücretsiz DLC'sinin daha önceki tecrübelere göre kostüm, eşya ve görevler çerçevesinde olması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap