Cyberpunk 2077 İçin 1.1 Yaması Yayınlandı

CD Projekt tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 için düzeltmeler içeren 1.1 yaması yayınlandı.

Uzun bir geliştirme sürecinin ardından büyük beklentilerle piyasaya çıkan Cyberpunk 2077, oyuncuların birçoğunun sık sık hatalar ile karşılaşması ile gündeme gelmişti. Cyberpunk 2077, sorunları çözmeye odaklı stabilizasyon çalışmaları içeren 1.1 yamasını oyuncular ile buluşturdu.

Cyberpunk 1.1 yaması trafik, yapay zeka, hasar sistemi, lazerler gibi alanlardaki bellek geliştirmelerini; Jackie'nin The Pikcup'ta yok olması, Takemura'nın Down on the Street'te arama yapma sorunu, Delamain'in Epistrophy'te yardım etmeyi reddemesi gibi sorunların düzeltilmesini içerdi. Yama ile aynı zamanda kayıt yükleme esnasında, oyun açılış ve kapanışında yaşanan çökme hataları giderilirken aynı zamanda dosyaların kapladığı alanın büyümesi gibi sorunlar düzeltildi.

Bilgisayar kullanıcılarına yapılan son güncelleme ise çevrimdışı Steam modunda oldu. Steam'da çevrimdışı olunduğunda artık başarımlar elde edilebilecek. Çevrimdışı olarak başarım elde etmek istiyorsanız oyunu başlatmadan önce çevrimdışı modu etkinleştirmelisiniz.

Cyberpunk 2077 için yayınlanan 1.1 yaması konsol oyuncularını da kapsadı. Böylece PS4 ve PS5 için optimizasyon çalışmaları ve çökme sorunları giderildi. Xbox tarafında ise bellek kullanımı için geliştirme yapıldı.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap