Cyberpunk 2077 1.3 Güncellemesi Geliyor

Cyberpunk 2077, yeni bir güncelleme alacak. Yeni güncelleme öncesinde CD Projekt bazı detayları açığa çıkardı.

CD Projekt’in en popüler oyunlarından birisi olan Cyberpunk 2077, kısa süre içerisinde yeni bir güncelleme daha alacak. 1.3 sürüm olarak adlandırılan yeni güncellemenin tam olarak neleri kapsayacağı bilinmese de şirket tarafından bazı detaylar açığa çıkarılmış durumda. Üstelik ilk paylaşımlarda oyun içinde yepyeni bir deneyimin yaşanacağı da görülebiliyor.

Yeni Mini Harita Geliyor!

Cyberpunk 2077 için 1.3 güncellemesinde yer alacak ilk yeniliklerden birisi mini harita olacak. Mini harita, oyuncular yayayken farklı görünmese de, araba sürerken uzaklaştıracak ve oyuncu göstergesini merkezden uzaklaştıracak. Bu da, oyuncuların sürüş sırasında ilerideki rotayı daha fazla görmelerini sağlayacak.

Hikaye ve Seçimler Daha Net olacak!

Oyuna eklenecek ikinci yeni özellik ise oyunun başlarındaki Clouds evi esas alıyor. Olayları arka plana atan yenilik, ziyaret ettiğinizde hangi kişiyle zaman geçirmeyi seçmenizi daha hızlı ve kolay hale getiriyor.

Oyunda avantajlardan yararlanmak isteyen oyuncuların, Tabula e-Rasa  almasına gerek kalmıyor. Bunun yerine, oyun içi para harcanması yeterli olacak.

Cyberpunk 2077 1.3 sürümü için gelen detaylar şimdilik bunlarla sınırlı.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap