Clubhouse Android Uygulaması Geliyor

Popüler sesli sohbet uygulaması Clubhouse, Android uygulama için kolları sıvadı. Clubhouse çalışanlarından biri, Android uygulamanın mayıs ayında yayınlanabileceğini belirtti.

Son dönemde hızlı bir yükselişe geçen sosyal medya uygulaması Clubhouse, adından söz ettirmeye devam ediyor. Yalnızca sesli sohbet imkanı sunan sosyal medya uygulaması, davetiye ile kullanıcı kabul ediyor.

Davetsiz girilemeyen ve sadece sesli içeriklerin paylaşılabildiği Clubhouse uygulaması, yalnızca iOS platformlarında mevcut. Bu durumu değiştirmek isteyen şirket, Android uygulama için kolları sıvadı. 

Şubat ayından buyana Android uygulama için çalışmalarını sürdüren geliştirme ekibi, kullanıcıları oldukça heyecanlandırdı. Şimdi ise Clubhouse çalışanlarından biri, Clubhouse Android uygulaması için mayıs ayını işaret etti.

Bir aksilik yaşanmadığı takdirde Android kullanıcıları, Clubhouse sesli sohbet uygulamasını mayıs ayından itibaren kullanmaya başlayacak.

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer Elektrik-Elektronik teknolojisi mezunuyum. Uzun yıllardır çeşitli web platformlarında içerik editörlüğü yapmakla birlikte, profesyonel makale hizmetleri sağladım. Şu anda Teknolojio'da kurucu ortak ve içerik editörü pozisyonlarında görev almaktayım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap