Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Call of Duty: Vanguard Teaser Yayınlandı

Activision tarafından piyasaya sunulacak yeni oyun Call of Duty: Vanguard için önemli bir gelişme yaşandı. Call of Duty: Vanguard teaserı resmi hesap üzerinden yayınlandı.

Activision, Call of Duty serisini yeni bir oyun ile devam ettirmeyi hedefliyor. Yeni oyun için isim Call of Duty: Vanguard olacak. Bugüne kadar çok fazla paylaşım yapılmamış olmasına karşı, yeni oyun hakkında yeni sızıntılar yaşanmaya devam ediyor. Üstelik resmi olarak yapılan pek çok açıklama ile birlikte oyuncuların da dikkati bu alana çekilmiş durumda.

Call of Duty: Vanguard Teaserı Yayınlandı

Twitter’daki Call of Duty: Vanguard hesabı üzerinden yapılan yeni paylaşım, oldukça dikkat çekti. Fragman çok fazla detay içermiyor. Ancak savaştan zarar görmüş bir şehrin savaş uçakları tarafından füzelerle yağmalandığı görülüyor. 

Yukarıdaki Twitter gönderisine bakılırsa, yakın gelecekte yeni Call of Duty'den daha fazlasını göreceğiz. Ancak özellikle sızıntılar hakkında önemli bir de detay da var. Öyle ki pek çok ünlü isim ve oyun editörü tarafından paylaşılan sızıntılar, kısa bir süre geçtikten sonra siliniyor ve konuyla ilgili hiçbir açıklama yapılmıyor. 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap