Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Caitlyn'in Görsel Güncellemesi Arcane Kısa Videosunda Ortaya Çıktı

Riot Games tarafından Arcane dizisi için yayınlanan kısa bir video yayınladı. 14 saniyelik kısa videoda, Vi ve Jinx'in hikayesini anlatacak olan Arcane dizisinde yer alacak karakterlerden bazıları gösterildi. Bu karakterlerden birisi ise görsel güncelleme alması beklenen Caitlyn'di.

Arcane dizisinin resmi hesabından yapılan paylaşımda Arcane dizisindeki karakterlerden bazıları açığa çıkarıldı. Kısa videoda yer alan karakterlerin sadece bir kısmı gösterilirken, özellikle Caitlyn'in normalinden çok daha farklı bir görselliğe sahip olduğu gözlerden kaçmadı.

Olası görsel güncellemenin en net habercisi

Arcane dizisine ait olan 14 saniyelik videoda yer alan karakterlerin büyük bir kısmı şu anda League of Legends dünyasında şampiyon olarak oynanabilir durumda. Kısa videodaki karakterlerin yalnızca boyundan aşağısı gösteriliyor ve kimlikleri gizli tutuluyor.

Fakat, kısa videonun 8. saniyesine gelindiğinde Caitlyn'in gövdesinin gösterildiği net bir biçimde fark ediliyor. Şampiyonun dizide yer alacak olmasını kesinleştiren bu durum, aynı zamanda Caitlyn'in görsel olarak yenilenmiş halini bizlere sunuyor.

İlk bulgular Teamfight Tactics'te ortaya çıkmıştı

Caitlyn için planlanan görsel güncellemeye yönelik ilk bulgular bir Teamfight Tactics güncellemesi sırasında ortaya çıkmıştı. Teamfight Tactics'te görsel güncelleme almış olan Caitlyn'in görselleri ile Arcane dizisinde paylaşılan hali arasında benzerlikler olduğu söylenebilir.

Dizi için paylaşılan kısa videoda pek çok karakterin boyundan aşağısı yer alıyor. Fakat bu karakterlerin kim olduğunu tahmin etmeye çalıştığınız zaman Caitlyn'in görünümü kendini net bir biçimde belli ediyor. Bunun dışında, kısa videoda beyaz yeleğiyle Jayce'in ve kahverengi ceketiyle Ezreal'in yer aldığı düşünülüyor.

Planlar şimdilik oldukça farklı

League of Legends için planlanan güncellemelere göre şu an ilk sırayı Udyr alıyor. Bu şampiyonda yapılacak olan kapsamlı güncellemenin özellikle Sezon 12'de veya Sezon 12'yle birlikte gelmesi planlanıyor. Dolayısıyla Caitlyn bir güncelleme alırsa bu ufak bir görsel güncellemeden ibaret olacak diyebiliriz.

Diğer taraftan, Riot Games'in el atacağı diğer şampiyonlar büyük olasılıkla Shyvana ve Skarner olacaklar. Oyuncular tarafından yapılan seçimler doğrultusunda bu şekilde bir öncelik listesi oluşturan geliştirici ekip, bu şampiyonları baştan aşağı yenileme yoluna gidecek gibi görünüyor.

League of Legends'ın en eski şampiyonlarından biri olan Caitlyn, görsel güncelleme aldıktan sonra daha modern bir görünüme kavuşabilecek. Elbette bunun planlanan değişikliklerden önce mi yoksa sonra mı gerçekleştirileceği şimdilik belirsiz. Riot Games'in Caitlyn için belirlediği güncelleme planına ait detaylar henüz paylaşılmış değil.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap