Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Burger King, 1000 Tane PlayStation 5 Dağıtacak

Dünyanın en ünlü fast food restoran zincirlerinden birisi olan Burger King geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından paylaştığı bir videoda Sony'nin "Future of Gaming" etkinliğine ait açılış sesine yer vermiş ve 15 Ekim'i işaret etmişti.

Burger King, konsol devi Sony ile büyük bir PlayStation 5 etkinliği için anlaşma yaptı. Fast food zinciri, bu anlaşma doğrultusunda müşterilerine 1000 adet PlayStation 5 dağıtacak. Kampanya ise tamamen ABD'li kullanıcılara özel olacak.

Burger King'in restoranından veya mobil uygulamasından 5 dolar üstü sipariş veren müşterilerin katılacağı bir çekiliş gerçekleştirilecek. Gerçekleştirilen çekilişle birlikte toplamda 1.000 kişiye PlayStation 5 hediye edilecek. Her müşterinin her gün 1 jeton alabilme hakkı olacak.

Buna ek olarak kampanyadaki tek ödül bu olmayacak. Bu kampanyayla birlikte 2.000 adet Sackbot: A Big Adventure oyun kodu dağıtılacak. Ayrıca 2.000 adet Demon's Souls ve 1.000 adet 3 aylık PlayStation Now aboneliği hediye edilecek.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap