Bridge Constructor: The Walking Dead Sistem Gereksinimleri

Bridge Constructor: The Walking Dead, ClockStone Software tarafından geliştirilen ve Headup Games tarafından yayınlanan bir bulmaca oyunudur. Bridge Constructor serisinin bu oyununda ünlü dizi yapımı The Walking Dead ile işbirliğine gidilmiştir.

Oyunda, ölümsüz yürüyenler ve düşman bir insan topluluğuna karşı savaşırken hayatta kalan bir gruba katılırsınız. Kasvetli manzaralar ve harap olmuş yapılar aracılığıyla köprüleri ve diğer yapıları inşa etmeniz gerekir.

Daryl, Michonne ve Eugene gibi hayranların en sevdiği karakterle takım olma şansınız vardır. Serideki ikonik araçlar için güvenli geçişler oluşturmalısınız. Yürüyenleri ölümcül tuzaklara çekerken hayatta kalanları güvenliğe yönlendirmelisiniz.

Hareketli bölüm nesnelerini, patlayıcıları ve yemleri avantajlı bir biçimde kullanmalısınız. Yürüyenler yerçekimine yenik düşerler, fiziğe dayalı çılgınlık animasyonlarının tadını çıkarmaya çalışmalısınız. Tüm bunların sizin elinizde olacağını unutmamalısınız.

Bridge Constructor: The Walking Dead Sistem Gereksinimleri

Bridge Constructor The Walking Dead oyununu 1080p çözünürlükte oynamak için gerekli olan sistem gereksinimleri firma tarafından açıklanmamıştır. Bridge Constructor: The Walking Dead kaç GB diye merak ediyorsanız, oyun 400 MB yer kaplamaktadır.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 8 / 10
  • İşlemci: Intel Pentium 4
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7100 / nForce 630i
  • Bellek: 4 GB
  • Depolama: 400 MB boş alan

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap