Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Brand Karşısında Nasıl Oynanır?

Brand counter konusunda tercih yaparken koridor aşamasındaki ağırlığı düşünmelisin. Bir şampiyon onun karşısında daha fazla maç kazandıysa bu counter seçim anlamına gelmez. Karşı takımın daha iyi oynadığı anlamına gelir. Aşağıda yer alan çeşitli ipuçları sana Brand karşısında yardımcı olacaktır.

Brand hemen hemen her fırsatta seni hasarlarıyla rahatsız etmeye çalışacaktır. W yeteneğinden ve Q yeteneğinden olabildiğince kaçman gerekir. E yeteneğinden kaçışın yoktur ancak ardından kullanılacak W yeteneğinden kaçabileceğini bilmelisin.

Brand çalılıklar kısmını olabildiğince kullanmaya çalışacaktır. Bir şekilde ileriye doğru hamle yaptığında sana hasar vermeyi düşünecektir. Bu nedenle ileri çıkıp bir hamle yapmaya çalıştığında agresif oynayıp onu cezalandırmayı başarabilirsin.

Brand hareketsiz şampiyonlardan biridir. Her nerede oynarsa oynasın koridoru ittirmek zorunda kalacaktır. Onun ittirdiği minyon dalgalarını yakalayabilecek bir şampiyon seçmeli ve ormancı arkadaşından destek alarak baskınlar düzenlemeye çalışmalısın.

Brand karşısında strateji

Şampiyon seçiminde dikkatli olmalısın. Dar alanlarda ve görevlerin yakınlarında savaşmaktan olabildiğince kaçınman gerekir. Çünkü Brand'in R yeteneği takım arkadaşlarından sana gelebilecek bir yetenektir. Bu yetenek ne kadar fazla şampiyona etki ederse bir o kadar güçlüdür.

Brand totem yerleştirmek için tek başına dolaşan şampiyonlardan biridir. Bunu avantajlı bir biçimde kullanmak için ona tuzaklar kurabilirsin. En olmadı tek kalan takım arkadaşını cezalandırmaya çalışabilirsin. Onu özellikle görevlerden önce ortadan kaldırmak son derece iyi bir seçimdir.

Brand'ın potansiyeli

Brand 2. seviye ve 3. seviye olduğunda son derece güçlüdür. Çünkü bu seviyelerde iki yeteneğine birden erişme şanslı olacaktır. Yeri geldiğinde geriye çekilmeyi düşünmelisin. Canın az ise Brand'e saygı göstermeli ve çok agresif oynamamalısın.

6. seviye olduğu zaman Brand ölümcül bir şampiyona dönüştür. Pasif yeteneğini kullanma konusunda çok daha farklı ve işlevsel seçeneklere sahip olacaktır. Aynı zamanda R yeteneği kullanarak ciddi oranda güçlü anlık hasarlar verebilecektir.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum.

Yorum Yap