Brand CT (Counter): Brand Güçlü Rakipleri (S11)

Sezon 11 için en iyi Brand CT (Brand counter) seçeneğini mi arıyorsun? Aşağıda yer alan şampiyonlar sana bu konuda yardımcı olacaktır. Unutma, her yeni yama ile birlikte aşağıdaki veriler de güncellenir. Dolayısıyla dilediğin zaman Brand karşısında güçlü olan şampiyonları burada bulabilirsin.

[widget-16]

Yukarıda yer alan veriler hangi şampiyonun Brand karşısında daha güçlü olduğunu gösterir. Yüzde ne kadar düşükse o şampiyon Brand karşısında o kadar etkili demektir. Ayrıca eğer istersen Türkçe olarak Brand counter bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsin.

Brand counter taktikleri

Brand hemen hemen her fırsatta seni hasarlarıyla rahatsız etmeye çalışacaktır. W yeteneğinden ve Q yeteneğinden olabildiğince kaçman gerekir. E yeteneğinden kaçışın yoktur ancak ardından kullanılacak W yeteneğinden kaçabileceğini bilmelisin.

Brand çalılıklar kısmını olabildiğince kullanmaya çalışacaktır. Bir şekilde ileriye doğru hamle yaptığında sana hasar vermeyi düşünecektir. Bu nedenle ileri çıkıp bir hamle yapmaya çalıştığında agresif oynayıp onu cezalandırmayı başarabilirsin.

Brand hareketsiz şampiyonlardan biridir. Her nerede oynarsa oynasın koridoru ittirmek zorunda kalacaktır. Onun ittirdiği minyon dalgalarını yakalayabilecek bir şampiyon seçmeli ve ormancı arkadaşından destek alarak baskınlar düzenlemeye çalışmalısın.

Brand counter stratejisi

Şampiyon seçiminde dikkatli olmalısın. Dar alanlarda ve görevlerin yakınlarında savaşmaktan olabildiğince kaçınman gerekir. Çünkü Brand'in R yeteneği takım arkadaşlarından sana gelebilecek bir yetenektir. Bu yetenek ne kadar fazla şampiyona etki ederse bir o kadar güçlüdür.

Brand totem yerleştirmek için tek başına dolaşan şampiyonlardan biridir. Bunu avantajlı bir biçimde kullanmak için ona tuzaklar kurabilirsin. En olmadı tek kalan takım arkadaşını cezalandırmaya çalışabilirsin. Onu özellikle görevlerden önce ortadan kaldırmak son derece iyi bir seçimdir.

Brand karşısında oynarken daima anlık hasara karşı dikkatli olmalısın. Bir şekilde alev almanı sağlarsa seni volkanın dibindeki küller gibi cayır cayır yakacaktır. Dolayısıyla iyi pozisyon almaya ve onun hasarından kurtulmaya özen göstermelisin.

Brand'ın potansiyeli

Brand 2. seviye ve 3. seviye olduğunda son derece güçlüdür. Çünkü bu seviyelerde iki yeteneğine birden erişme şanslı olacaktır. Yeri geldiğinde geriye çekilmeyi düşünmelisin. Canın az ise Brand'e saygı göstermeli ve çok agresif oynamamalısın.

6. seviye olduğu zaman Brand ölümcül bir şampiyona dönüştür. Pasif yeteneğini kullanma konusunda çok daha farklı ve işlevsel seçeneklere sahip olacaktır. Aynı zamanda R yeteneği kullanarak ciddi oranda güçlü anlık hasarlar verebilecektir.

6. seviye olduktan sonra takım arkadaşlarına yardım etmeye başlar. Hangi rolde olursa olsun R yeteneğinin gücü oldukça fazladır. Özellikle takım savaşlarında neler yapacağını bu yetenek etrafında düşünmen gerekir.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap