Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Blessed Item Upgrade Scroll Nedir?

Blessed Item Upgrade Scroll Knight Online'da Trina's Piece, Blessing of Logos ve Tears of Karivdis gibi eşyaların seviyesini yükseltmek için kullanılan özel bir eşyadır.

Blessed Item Upgrade Scroll Ne İşe Yarar?

Blessed Item Upgrade Scroll seviyesi +6 olan herhangi bir eşyanızın (unique class / high class / middle class / low class) başarılı bir şekilde, hiç bir kayıp yaşamadan seviye +7 olmasını sağlar. Tabii ki tercihen unique class eşyalarda kullanılır çünkü Blessed Item Upgrade Scroll kolay ulaşılabilen bir eşya değildir. Yeni sunucularda CSW etkinliği ve Krowaz haritası gibi eklentilerin ardından bu bölgelerden elde edilen eşyalar için sık sık kullanılır; eski sunucularda ise Dark Knight eşyalarının seviyesini arttırmak için tercih edilir.

Blessed Item Upgrade Scroll Nereden Çıkar?

Blessed Item Upgrade Scroll Special Monster Summon Staff kullanımının ardından çıkan yaratıklardan, Power Up Store üzerinden satılan Dragon Box adlı kutudan ve Müzayede Sistemi (Akara's Altar) üzerinden ulaşılabilir. Ufak bir hatırlatma; Vega, Altar ve Sirius sunucularında Blessed Item Upgrade Scroll eşyasına yalnızca Müzayede Sistemi ile ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap