Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

BİM Aktüelde Teknoloji Rüzgarı Esecek

BİM aktüel, 13 Kasım tarihli kataloğunda uygun fiyatlara sahip oyunculara özel ekipmanlar ve bilgisayar ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Zaman zaman satışa sunduğu uygun fiyatlı teknolojik ürünleri ile dikkat çeken BİM marketleri bu kez HP dizüstü bilgisayar ve HP Pavilion Gaming ürünlerine raflarında yer veriyor. 14’’ ekran boyutuna sahip dizüstü bilgisayar, oyuncu kulaklığı ve oyuncu mouse özellikleri ile hiçte fena görünmüyor.

HP Dizüstü Bilgisayar

14’’ ekran boyuta sahip olan ve HD görüntü sunan dizüstü bilgisayar, işlemci tercihini AMD Ryzen 3 3250U olarak, grafik kartı tercihini ise AMD Radeon olarak kullanıyor. Ayrıca 4 GB DDR4 RAM desteğine ve depolama birimi olarak 128 GB SSD’ye sahip olan bilgisayar Windows 10 işletim sistemi yüklü olarak satışa sunulacak. Bilgisayar, 4.499 fiyat etiketi ile satılacak.

HP Pavilion Gaming 400 Kulaklık

Telefon, tablet, PlayStation, Xbox ve bilgisayarlar için uyumlu olan kulaklık 3,5 mm jak girişine sahip. Oyun oynarken, film izlerken veya müzik dinlerken kulak yastıklarındaki ve kafa bandındaki yumuşak dolgu ile rahat bir kullanım sunuyor. Ayrıca kablo üzerinde bulunan kontrol düğmesi ile ses ve mikrofon ayarlarını kolayca değiştirme imkanı sağlıyor. Kulaklık, 199 TL fiyat etiketi ile satılacak.

HP Pavilion Gaming 200 Mouse

PixArt oyun sensörüne, ayarlanabilir DPI seviyelerine ve 5 adet ayarlanabilir tuşa sahip olan mouse aynı zamanda ergonomik yapısı ile oyuncuların oyun deneyimini artırmasında oldukça etkili role sahip. Gaming mouse, 129 TL fiyat etiketi ile satılacak.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap