Battığı İddia Edilen THODEX'ten Açıklama!

Kripto para borsası olarak bilinen THODEX için son günlerde sıkıntılar yaşanmaya başlandı. Pek çok kullanıcının tedirgin olduğu borsa için açıklamalar kafaları daha da karıştırdı.

THODEX isimli kripto para borsasında alım işlemlerinde herhangi bir problem yaşanmasa da son günlerde para çekme konusunda pek çok kullanıcı sorun yaşamaya başladı. Durumun online platformlarda paylaşılmaya başlanmasının ardından borsada hesabı bulunan hemen hemen tüm kullanıcıların para çekemediği ortaya çıkarken, gözler THODEX’e çevrilmişti.

Al-sat fiyatlarında da farklılıklar var!

Yaşanan gelişmelerde farklı bir detay daha ortaya çıktı. Türkiye merkezli borsa piyasasında al sat işlemlerinde de düşük fiyatlar üzerinden işlem yapılması, pek çok kullanıcı için sorun yarattı. Yaşanan bu sorunların ardından pek çok farklı iddia gündeme gelirken şirketin battığı, şirketin merkezini dahi kapattığı yönünde bilgiler paylaşıldı.

Gözlerin çevrildiği THODEX’ten ise bugün itibariyle bir açıklama geldi. Açıklamalarda yeni bir anlaşma kapsamında işlemlerin durdurulmasının gerektiği ve 4-5 günlük süre içerisinde sistemde herhangi bir sorunun yaşanmayacağı belirtildi. Şirket tarafından yapılan açıklama ise şöyle;

Değerli kullanıcılarımız,

2017 yılından beri sizlere kaliteli hizmet vermekte ve hizmet kalitemizin daha da artması adına gece gündüz çalışmaktayız. Kullanıcılarımızın memnuniyetini esas alarak, bu güne kadar ülkemizde birçok yeniliğe imza attık ve Amerika Birleşik Devletlerinden aldığımız lisans ile global anlamda sektörde ilk lisanslı Türk Şirketi olduk.

Son 2 yıllık süreçte kripto varlıklara duyulan ilginin artması ve büyük aktörlerin sektöre dahil olması ile birlikte, borsaların büyümesi ve yeni adımlar atması da kaçınılmaz hale gelmiştir.

İsmini anlaşma süreci tamamlandığında duyuracağımız dünya çapında bilinirliği olan banka ve fon şirketleri, uzun süredir, şirketimize yatırım yapmak istemekte ve ortaklık teklifinde bulunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gelen ortaklık teklifini olumlu değerlendirme kararı alınmıştır. Bu sürecin tamamlanabilmesi için işlemlerin durdurulup devir sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Süreç ise yaklaşık 4-5 iş günü sürecektir. Bu süre zarfında kullanıcılarımıza düzenli olarak bilgilendirme sağlanacaktır.

Bunun yanında internette yer alan olumsuz haberlerin gerçeği yansıtmadığı, şirketimizin faaliyetlerine daha güçlü olarak devam ettiği, konuyla ilgili olarak kullanıcılarımızın varlıkları konusunda endişeye kapılacak herhangi bir durum olmadığını bilgilerinize sunarız.

Daha güçlü ortaklarla sizlere güvenli altyapımızla hizmet vermeye devam etmek için çalışıyoruz.

Saygılarımızla

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap