Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Aytemiz'in Vaay Uygulaması Aktif Oldu

Aytemiz, Vaay isimli yüksek teknolojiye sahip yeni ödeme sistemini kullanıcılarına sundu. Vaay uygulaması ile bireysel olarak temassız ödeme yapılabilecek.

Korona virüs pandemisi sebebiyle temassız alışveriş, sosyal mesafe gibi kavramlar hayatlarımızda daha fazla yer almaya başladı. Vaay uygulaması ile kullanıcılar hem pandemi ile mücadelede etkili olan temassız işlemleri gerçekleştirebilecek hem de kişiye özel %5'e varan indirim, fatura kontrolü gibi daha çok filo araçlarına sunulan hizmetlerden de faydalanabilecek.

Aytemiz, Vaay uygulaması ile 100 binden fazla müşteriyi hedeflerken aynı zamanda uygulama, tüm istasyonlarda aktif olarak kullanılabilecek.

Aytemiz Genel Müdürü Erol Varlık, ''Yeni ödeme sistemimiz ''Vaay'' ile hijyeni, konforu ve ekonomiyi kodladık. Dijitalleşmeye, veri analizine önem veren bir marka olarak geçirmekte olduğumuz özel süreçte bu yöndeki çalışmalarımıza daha da hız kazandırdık. Günümüz tüketicileri artık yenilikçi, yaratıcı ve sorumlu markaları tercih ederken kendilerine sağlanan fonksiyonel faydaya daha da fazla önem veriyorlar. Bununla birlikte dijitalleşme ve data analizi ile müşterilerimizi daha iyi tanıyor olmamız artık alışveriş dünyasının olmazsa olmazı. Bu doğrultuda markamızı, çalışanlarımızı ve bayilerimizi 'yakın geleceğe damga vuracak yeni normal şartlara' herkesten önce hazırlamak için, yüksek teknoloji gerektiren ve tüketicilere fayda sağlayan projeler geliştirmeye ve uygulamaya devam edeceğiz.'' sözlerini kullandı.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap