Asus'tan Yeni Oyuncu Klavyesi: ROG Strix Scope RX

Oyuncular için ekipmanlar geliştiren ve üreten Asus markası ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Asus tarafından dayanıklılığı ve görselliği ile dikkat çeken Asus ROG Strix Scope RX isimli oyuncu klavyesi duyuruldu.

Asus'un ROG Strix Scope RX isimli yeni oyuncu klavyesi 100 milyon tuş kullanımı sunan, IP56 sertifikası ile su ve toza karşı dayanıklı yapıya sahip yeni klavyesi ile kullanıcıların dikkatini çekecek gibi görünüyor. Yeni ROG RX Red optik mekanik tuşların kullanıldığı klavye oyunculara hem 1ms tepki süresi özelliği sayesinde minimum düzeyde gecikme ile yüksek performans sunabilecek hem de RGB LED teknolojisi ile çevre aydınlatması da sağlayabilecek.

ROG Strix Scope RX sahip olduğu ‘’Stealth key’’ ile ses kapatabiliyor ve programları gizlemeyi mümkün hale getirebiliyor. Armoury Crate uygulaması ile kullanıcılar diğer ROG ürünlerini bağlayabiliyor, RGB aydınlatmasını kişiselleştirebiliyor, tuşlara görevler atayabiliyor, makro profilleri oluşturabiliyor hatta oyun topluluğu ile iletişim kurabiliyor.

Asus ROG Strix Scope RX Fiyatı Ne Kadar?

Kullanıcılar, Asus’un yeni oyuncu klavyesine 139 euro ücret ödeyerek sahip olabilecek.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap