ASUS ROG Phone 4'ün Belli Olan Özellikleri

Tayvan merkezli teknoloji üreticisi ASUS, mobil oyun dünyasında en güçlü modelini kullanıcıları ile kavuşturmaya hazırlanıyor. ASUS ROG Phone 4 adı verilen telefon güçlü soğutma sistemi ve batarya alanında dikkat çekiyor.

5G bağlantı desteğine sahip olacak olan yeni amiral gemisi telefon ASUS ROG Phone 4, oyuncular için güçlü işlemciye, 144 Hz ekran yenileme hızına ve güçlü soğutma sistemine sahip olacak. Cihazın aynı zamanda Android 11 işletim sistemi ile birlikte sunulması bekleniyor.

Qualcomm Snapdragon 888 işlemcisi etrafında şekillenecek olan ROG Phone 4, en düşük 8 GB RAM kapasitesi ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Cihaz üzerinde bir de Adreno 660 ekran kartı bulunuyor. Güçlü soğutma desteği, 144 Hz ekran yenileme hızı ile birlikte işlemci ve ekran kartı oyunculara yüksek kalitede oyun deneyimi sağlayacak.

ASUS ROG Phone 4, en dikkat çekici özelliklerden birine de batarya konusunda sahip oluyor. Bir önceki model olan ROG Phone 3'ün 6.000 mAh kapasiteli bataryasından daha yüksek kapasiteye sahip olması beklenirken aynı zamanda 65W hızlı şarj desteğine de sahip olacak.

Cihaz hakkında henüz ortaya çıkan bilgiler sınırlı. İlerleyen günlerde ekran özellikleri, kamera özellikleri, depolama alanı ve batarya kapasitesi hakkında bilgiler ortaya çıkacaktır.

ASUS ROG Phone 4 Bilinen Özellikleri

  • Ekran: 144 Hz
  • İşlemci: Qualcomm Snapdragon 888
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: Adreno 660

Cihaz için kullanılan görsel temsilidir.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap