Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Apple Yeni iPad Pro'yu ''Küçük Deniz Kızı'' Parodisiyle Tanıttı

Liste dışı bir videoda Apple, yeni iPad Pro'yu "Bir sonraki bilgisayarınız bir bilgisayar değil" serisiyle tanıttı. Şirket bu kez Küçük Deniz Kızı filminin "Dünyanızın Bir Parçası" adlı şarkısı ile bir parodi videosu oluşturdu.

Reklam videosu, bir Twitter kullanıcısı tarafından bulundu. Görünüşe göre reklam 3 Haziran'da, Dünya Geliştiriciler Konferansı (WWDC21) ve iPadOS 15 duyurusundan önce yüklendi.

Video, bazı insanların kablo karışıklığı yaşadığını ve sıkıcı ofis günleri ile uğraşmak zorunda kaldığı birçok farklı durumu gösterirken, bir başkalarının güneş altında ve bir kafeteryada Magic Keyboard ile yepyeni iPad Pro'ları özgürce kullandığını gösteriyor.

Apple yeni iPad Pro’yu şöyle açıklıyor:

iPad, özgürce çalışmak, öğrenmek, yaratmak ve oynamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. İnce ve hafif tasarımıyla büyük ve sürükleyici retina ekranlar, mevcut hücresel ağ ve inanılmaz bir pil ömrü. Apple M1 çipi ile güçlendirilmiş yeni iPad Pro ile birlikte, herkes ve her şey için bir iPad var.

Reklamda Apple, dizüstü bilgisayar kullanıcısı bilgisayarını şarj edebilmek için bir fiş bulmaya çalışırken, M1 çipli yeni iPad Pro'da oyun oynamayı, fotoğrafları düzenlemeyi ve "gün boyu" pil ömrünü tanıtıyor.

Yeni M1 iPad Pro ciddi anlamda güçlüdür. Ayrıca yeni 12,9 inç model, mini LED teknolojisine sahip yeni bir Liquid Retina XDR ekranı da beraberinde getiriyor. İnceleyiciler tarafından övülen donanımıyla, kullanıcılar bu cihazdan daha iyi yararlanabilmek için daha fazla yazılım geliştirmesi bekliyorlar.

Apple'ın bu reklamı neden herkese açık olarak yayınlamadığı hala belli değil. Fakat bir Disney hayranıysanız, insanların “Küçük Deniz Kızı” parodisini yaptığını görmek ve izlemek oldukça sevindiri bir hal alıyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap