Apple Watch İçin En İyi 5 E-Posta Uygulaması

Şu anda dünya üzerinde geliştirilmiş olan en ideal "gadget" ürünlerinden birisi olan Apple Watch, başlangıcından bu yana hayatımıza oldukça yerleşmiş durumdadır. 

Apple Watch'un yerleşik uygulaması mükemmel olsa bile çoklu hesap desteği gibi gelişmiş özelliklere sahip bir uygulamaya ihtiyacınız olacaktır. Bunun için cihazınızı kullanarak e-posta oluşturmanıza, paylaşmanıza ve hatta planlamanıza yardımcı olabilecek bazı en iyi e-posta uygulamalarını kullanmanız gerekecektir.

5. Airmail: Gmail Outlook Mail

Listedeki görsel olarak en çekici uygulamalardan biri olan Airmail başlangıçta Mac için tasarlanmış bir uygulamadır. Adım adım diğer Apple cihazlarına doğru genişledi ve Apple Watch önemli bir entegrasyon oldu. Ayrıca uygulamanın tasarım konusunda ödül aldığının altını çizmek gerekmektedir.

Yıllar içinde popülerliğini artırmasının başlıca nedenlerinden birisi hızlı düzeltmeler olmuştur. Akıllı bildirimler etkinleştirildiğinde, uygulamayı açmadan e-postalara yanıt verebilirsiniz. Bu çok zaman kazandıran bir iştir ve bundan memnuniyet duyacağınızdan emin olabilirsiniz.

Airmail sayesinde e-posta kontrollerini eğlenceli bir yaklaşım haline getirebilirsiniz. Elbette, hızlı yanıtların uygun olduğundan emin olmalısınız. Uygulama ile çeşitli yapılacaklar listesini takvime uyarlama şansınız vardır. Apple'ın hızlı yanıtlarından yararlanmak için Siri desteğinin etkin olduğunu unutmamalısınız.

4. Zoho Mail

Zoho Corporation, işletmenizde daha yumuşak bir geçiş için sahip olunması gerekenlerden biri olarak etiketlenmiş durumdadır. Beklentilerinizi karşılayacak Zoho, biri Zoho Mail olan birkaç Apple Watch uygulaması sunarak Apple ekosistemindeki varlığını sürdürmektedir.

Zoho'nun Apple Watch desteği ile gönderene ve konuya, bir kod parçacığı ile birlikte bildirimler içinden hızlıca göz atabilirsiniz. Yazarak veya sesli komutlar vererek e-postalara hızlı bir şekilde yanıt verebilme şansınız vardır. Bunu dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Ayrıca Zoho Mail sayesinde saatin kendisinden güncel günlük etkinliklere ve sık karşılaşılan etkinliklere erişim sağlayabilirsiniz. Hızlı yanıtları kullanarak mesajlara hızlı bir biçimde cevap verebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın başlıca tüm Apple cihazlar için desteği mevcuttur.

3. Canary Mail

canary mail

Kusursuz güvenlik sunan bir posta uygulaması olan Canary Mail, e-postanın doğru yapılmasıyla eş anlamlıdır. Apple Watch'ta LTE bağlantısı üzerinden e-posta almayı ve göndermeyi ilk sunan uygulamalardan biridir. Beta sürümünden sonra şüphesiz birçok iyileştirme sunulmuş durumdadır.

E-postaların uygulama ile okunması kolaydır. Deneyiminizi kolaylaştırmak için e-postalarınızı daha erken yanıt vermek için birçok seçenekle birlikte gelir. Elbette, e-postanın tamamını okumak için bir bildirimine dokunmanız gerekir. Uygulama, daha iyi kullanılabilirlik için tüm Apple cihazlarında benzer bir arayüzle birlikte gelir.

Canary Mail aynı zamanda hızlı yanıtlar için yerleşik imkanlardan faydalanmaktadır. Ses üzerinden dikte etme etkinleştirilmiş durumdadır. E-postaların önemine göre ayrılması söz konusudur. Tüm bunlar doğrultusunda Canary Mail, Apple Watch için kullanılabilecek en ideal uygulamalardan birisidir.

2. Spark Mail: E-mail by Readdle

Spark Mail: E-mail by Readdle

Apple Watch için en iyi akıllı sınıflandırma e-posta uygulamalarından biri olan Spark Mail'in kullanımı kolaydır. Kullanıcı arayüzü yerindedir. Önemli e-postalar aldığınızda saatiniz ses çıkarır. Bu nedenle e-postalarınızın önemsiz olarak işaretlenmediğinden emin olmalısınız.

Spark, e-postalarınızı otomatik olarak kişisel, bildirimler ve haber bültenleri olarak sınıflandırır. Spark'ın muhtemelen iPhone için tek bir uygulama kullanarak birden fazla hesap senkronizasyonuna izin veren ilk üçüncü taraf e-posta uygulamalardan biri olduğunu bilmiyor olabilirsiniz.

Bu özellik, Apple Watch uygulamasına da sahip olmanızın nedenidir. Ayrıca, yalnızca önemli e-postalar için bildirim alırsınız ve haber bültenleri veya spam içerik için bildirim almazsınız. Bu nedenle önemli olan e-postaları spam olarak işaretlememeye dikkat etmelisiniz.

1. Microsoft Outlook

Apple Watch desteği sağlayan ilk e-posta uygulamalarından biri olan Microsoft Outlook, Apple Watch'unuzu kullanarak iletişim kurmanıza izin veren sağlam bir uygulamadır. Outlook, hızlı etkileşimleri vurgulama konusunda muhteşem bir iş çıkarır.

Akıllı saatiniz tıpkı iPhone'nunuz gibi size en önemli e-postalara giden konuları gösterecek odaklanmış bir bölümle bilrikte gelir. Bu e-postalara sesli dikte kullanarak da yanıt verebilirsiniz. Özetlemek gerekirse, uygulama en hızlı halindedir. Önemli toplantınızı bir bakışta kaydetmenize olanak tanır.

Uygulamanın çok yönlülüğü okunabilir faktörüne dayalıdır. Yalnızca bildirime ve elbette takvim uygulamasına bir başka göz atabilir ve tüm günü planlayabilirsiniz. Bunun için sadece birkaç kaydırma yapmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz e-postalara sesli bir biçimde cevap verebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer Elektrik-Elektronik teknolojisi mezunuyum. Uzun yıllardır çeşitli web platformlarında içerik editörlüğü yapmakla birlikte, profesyonel makale hizmetleri sağladım. Şu anda Teknolojio'da kurucu ortak ve içerik editörü pozisyonlarında görev almaktayım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap