Apple Watch İçin En İyi 10 Üretkenlik Uygulaması

Apple Watch bileğinizde yer alan en harika aksesuarlardan birisi olabilir. Öncelikle bu cihazda alışkanlık takibi ve su hatırlatıcılar gibi sağlığınızı iyileştirmek için kullanabileceğiniz uygulamalar vardır. Ancak Apple Watch, bir işi bitirmek için üretkenliğinizi artıracak uygulamalara sahiptir.

Apple Watch için kullanabileceğiniz en iyi üretkenlik uygulamalarını burada bulabileceksiniz. Bu uygulamaların çoğu iCloud ile senkronize edilebilir olacak. Ayrıca birçoğunun kullanımı ücretsizdir. Bu uygulamaları kullanarak yaşam standardınızı yukarı çekmeyi başarabilirsiniz.

1. Productive: Habit Tracker

Productive - Habit Tracker

Mobil platform için en iyi ödüllerden birine sahip olan bu üretkenlik uygulamasının bir Apple Watch versiyonu vardır. Ücretsiz ve kullanımı kolay bir araç olan Productive: Habit Tracker, hayatınızda olumlu değişiklikler yapmanıza yardımcı olacaktır.

Küçük hedefler belirleyebilir, ilerlemenizi takip edebilir ve kendinizle rekabet edebilirsiniz. Productive: Habit Tracker, günlük rutinlerinizi geliştirmenize ve gerçekleştirmenize yardımcı olarak harikalar yaratmanızı sağlayacaktır.

2. Focus: Time Management

Focus - Time Management

Okul günlerimizden beri verimliliği en üst düzeye çıkarmak için bir zaman çizelgesine bağlı kalmaya çalışırız. Focus: Time Management, şimdiye kadar karşılaşabileceğiniz en iyi zaman yönetimi uygulamalarından birisidir. Sizi tekrar okul yıllarınıza geri gönderecektir.

Uygulama, çalışma saatleriniz sırasında üretkenliğinizi artırmak için çaba gösterir. Bu uygulama, her seferinde bir görev olsa bile verimliliğinizi artırmak için tasarlanmıştır. Focus: Time Management, rutininizi, iş + mola saatlerinin tekdüze bir dağılımıyla oturuma dayalı bir modelle yapılandırır.

3. Apple Maps

Apple Maps

Apple Maps, sürüş deneyiminizi kolaylaştırmak için Apple tarafından geliştirilen OG haritalama hizmetidir. Seçilen ulaşım şekline bakılmaksızın yol tarifleri sağlar ve yolculuktaki sürenizi tahmin eder. Böylece size yol gösterme konusunda yardımcı olur.

Apple Maps'in Apple Watch entegrasyonu sayesinde rotayı bilmek için telefonunuza art arda bakmak zorunda kalmazsınız. Apple Maps aynı zamanda Siri ile mükemmel bir şekilde çalışır. Sesli bir şekilde komut vererek ulaşım yönteminizi seçmeniz yeterli olacaktır.

4. iTranslate Converse

iTranslate Converse

iTranslate Converse gezginler için çok ihtiyaç duyulan bir uygulamadır. Uygulamanın devrim niteliğinde olduğunu söylemek mümkündür. Çünkü konuşma çevirisi gerçekleştirmektedir. Kullanımı kolaydır; basit bir tasarımı vardır ve 38'den fazla dilde dönüştürmeyle potansiyeli yüksektir.

Geleneksel olarak içeriği çevirmek için iPhone'un mikrofonuyla konuşmanız gerekir. Apple Watch içe çeviri prosedürü benzer şekilde çalışır. Tek yapmanız gereken, konuşurken düğmeyi basılı tutmaktır. Uygulama ifadenizi tercüme edecek ve sizin yerinize konuşacaktır.

5. IFTTT

IFTTT

App Store'da yer alan en iyi entegre uygulamalardan biridir. Aynı anda birden çok görevi yerine getirmek isteyenler için bir nimettir. 600'ün üzerinde uygulama entegrasyonuna sahiptir. Oradaki her girişimci için tek noktadan bir çözüm olarak ortaya çıkar.

IFTTT, alışkanlıklarınızı takip etmek ve sürdürmek için Apple Watch'un sağlık uygulamasıyla entegre olur. Bu durum Apple Watch kullanıcıları için bir avantajdır. Harika bir alışkanlık takip uygulamasının yerini alabilecek kadar güçlü bir uygulamadır.

6. Things 3

Things 3

Hedeflerinize zamanında ulaşmaya odaklanıyor musunuz? Hayalleriniz hakkında süper tutkulara mı sahipsiniz. Bir görev yöneticisine ihtiyacınız var demektir. Things 3, Apple Watch uyumluluğuna sahip olan en iyi uygulamalardan birisidir.

Günlük görevlerden en büyük yaşam hedeflerine kadar hayatınızı düzgün bir şekilde düzenlemenizi sağlar. Stresi zihninizden uzaklaştırabilirsiniz. Zamanınızı daha verimli bir şekilde kullanabilir ve bugün çok daha önemli olan faaliyetlere odaklanmayı başarabilirsiniz.

7. Pacemaker

Pacemaker - AI DJ app

Pacemaker ile Apple Watch'u DJ haline getirebilirsiniz. Pacemaker sadece bir DJ uygulaması değil, dokunmatik ekranlar için yeniden keşfedilen yapay zeka destekli bir uygulamadır. Apple Watch entegrasyonu ile parçaları doğrudan bileğinizden karıştırmayı başarabilirsiniz.

Yapay zekanın ve evrensel entegrasyonun gücünü küçümsememelisiniz. Bir ses meraklısı veya ses uzmanı olmanız durumunda doğru parçayı eliniz altında bulundurmanız gerekir. Pacemaker size bu konuda yardımcı olacak ve adeta bağımlılık yapacaktır.

8. MultiTimer

Girişimci olmanız durumunda her dakikayı en iyi şekilde takip etmeniz gerekir. Yemek yemeye harcadığınız zaman, ekrana bakma süreniz ve belirli bir görevi bitirmek için gereken süre belli olmalıdır. MultiTimer, güçlü özellikleri ve basitleştirilmiş kullanıcı paneliyle bunu sunacaktır.

Uygulama herhangi bir reklamla birlikte gelmez. Sadece üretkenlik sunmaya çalışır. Aynı anda birden fazla zamanlayıcı oluşturmak, bunları ihtiyaçlarınıza göre sınıflandırmak ve ilerlemelerini daha sonra kontrol etmek gibi artıları vardır.

9. Cheatsheet Notes

Cheatsheet Notes

Cheatsheet Notes unutmaya meyilli olduğunuz küçük şeyleri hatırlamanızı sağlayacak bir uygulamadır. Bu, otel odanızı, plakanızı ve kimlik numaranızı hatırlamak için ideal bir uygulamadır. Onlara telefonlar istediğiniz zaman bakabilir ve özel klavyeyle istediğinizi yapabilirsiniz.

Cheatsheet Notes kullanmaya başladıktan sonra pek çok şeyi daha kolay bir şekilde hatırlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Buna kimlik numaranız ve diğer unutabileceğiniz numaralar dahildir. Ayrıca içeriği iCloud kullanarak senkronize etme şansınız olacaktır.

10. Pennies: Budget and Expenses

Pennies – Budget and Expenses

Pennies yetişkinliği zor bulan sıradan insanlar için bir bütçe uygulamasıdır. Uygulama tasarruf etmenizi sağlayacak ve bu konuda size yardımcı olacak bir gider takip uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde harcamalarınızı sınırlandırabileceksiniz.

Yapacağınız sınırlamalar doğrultusunda ayın sonuna doğru makul bir tasarruf elde edebileceksiniz. Uygulama size istediğiniz zaman başlayabilecek haftalık veya haftalık bütçeler sunabilecektir. Bütçeleme sıkıcı olmamalıdır. Tasarruflarınız konusunda kendinize güvenmelisiniz.

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer Elektrik-Elektronik teknolojisi mezunuyum. Uzun yıllardır çeşitli web platformlarında içerik editörlüğü yapmakla birlikte, profesyonel makale hizmetleri sağladım. Şu anda Teknolojio'da kurucu ortak ve içerik editörü pozisyonlarında görev almaktayım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap