Apple Watch 7 Serisinin Tasarımı Görüntülendi

2021 yılında Apple'ın piyasaya sunacağı modellerden birisi de Apple Watch 7 serisi olacak. İşte yeni akıllı saatler ile ilgili son sızıntılar ve bilgiler.

Apple sonbahar dönemi itibarıyla bu yılın yeni ürünlerini resmen tanıtacak. Tanıtım öncesinde en çok konuşulan ürün iPhone 13 olsa da tanıtımda yer alacak Apple Watch 7 serisi de oldukça dikkat çekiyor.

Yeni tanıtım öncesinde gelen son bilgiler, oldukça farklı ve daha iyi bir performans sunabilecek akıllı saatlerin geliştirildiğini gösteriyor. Akıllı saatler için yapılan son sızıntılarda özellikle cihazların tasarımına dair önemli paylaşımlar yapıldı. Böylece tanıtım öncesinde görülebilen Apple Watch 7 sızıntıları, piyasaya çıkacak yeni ürünler hakkında pek çok farklı detayı şimdiden bizlere sunuyor.

Apple Watch 7 serisinin tasarımı nasıl olacak?

Daha önce Mayıs ayında yapılan sızdırmalar Apple Watch tasarımına yönelik ilk bilgilere sunmuştu. Ancak çok erken tarihte yapılması nedeniyle mevcut bilgiler çok fazla dikkat çekmemişti. Yapılan yeni sızıntılarda da mevcut tasarımlar destekleniyor Daha önceki modellerde yuvarlak olarak tasarlanan tüm bölümler, daha düz ve keskin kenarlara sahip bir şekilde değiştirilmiş durumda. Akıllı saatler üzerindeki düğme yerleşimlerinde ise şu ana kadar herhangi bir değişiklik yapmamış. Bu bakımdan yeni modellerde de benzer bir düğme yerleşimine yer verilmesi bekleniyor.

Yapılan sızıntılarda dikkat çeken detaylardan bir diğeri ise 44mm modeldeki değişiklikler. İddialara göre yeni model  44 x 38 x 9 mm ölçülerinde ve 1,8 inç ekrana sahip olacak. Bir önceki seride ise bu ölçüler 44 x 38 x 10,7 mm ve 1,73 inç’ti. 

 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap