Apple, Black Unity Collection'ı Duyurdu

ABD merkezli teknoloji devi Apple, sınırlı sayıda ürettiği Apple Watch Series 6 Black Unity ve Black Unity Sport Band ürünlerini duyurdu.

Anlam dolu bir tanıtım gerçekleştiren Apple, Apple Watch Series 6 Black Unity, Black Unity Sport Band ve yeni saat arayüzü ile siyahilerin tarihini ve kültürünü kutluyor. Apple aynı zamanda ırkçılığa karşı olarak küresel anlamda destek bulan European Network Against Racism, Black Lives Matter Support Found, Equality and Human Race gibi organizasyonlarda yer alıyor.

Apple Watch Series 6 Black Unity ile birlikte Black Unity Sport Band adında akıllı bilekliğini tanıtan Apple, konu ile ilgili şu ifadelere yer verdi; ''Apple, siyahilerin kültürünü ve tarihini tanımak ve kutlamak için Black Unity Collection'ı tanıtıyor. Koleksiyonun içerisinde sınırlı sayıda Apple Watch Series 6, Black Unity Sport Band ve Unity saat kullanıcı arayüzü bulunuyor. Bu çabanın bir parçası olarak Apple, 6 küresel organizasyona ABD ve dünya genelindeki insan hakları ve eşitlik mücadelelerini tanıtmada ve başarmada yardımcı oluyor.''

Apple Watch Series 6 Black Unity ve Black Unity Sport Band Fiyatı Ne Kadar?

  • Apple Watch Series 6 Black Unity GPS versiyonu 399 dolar
  • Apple Watch Series 6 Black Unity Hücresel verili versiyonu 499 dolar
  • Black Unity Sport Band 49 dolar

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap