Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Apple AirPods Pro 2 Gelecek Yıl Piyasaya Çıkabilir

Airpods modelleri ile oldukça dikkat çeken Apple, mevcut modellerin ikinci serisini henüz piyasaya sunmadı. Ancak yeni gelen iddialara göre 2022 yılında yeni model tanıtılabilir.

Kablosuz kulaklık sektörünün en güçlü isimlerinden bir tanesi olan Apple, piyasaya sunmuş olduğu Airpods Pro modelleri ile birlikte oldukça beğeni topladı. 2019 yılında piyasaya sunulan modellerinin ardından yeni bir geliştirme yapmayan şirket, iddialara göre 2022 yılında yeni versiyonları piyasaya sunacak. Konu ile ilgili ilk detaylar ise her zaman olduğu gibi yine deneyimli analist Ming-Chi Kuo'dan geldi.

2022’de yeni AirPods Pro 2 modelleri tanıtılabilir!

Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda 2019'daki mevcut modellerin bir sonraki modeli AirPods Pro 2 piyasaya sunulacak. Üstelik bazı raporlarda aynı yıl içerisinde AirPods 3 modeli de daha düşük bütçeli bir model olarak piyasada yer alacak. Özellikle önümüzdeki yıllarda kablosuz kulaklıklara olan ilginin artmasını bekleyen Apple, birden fazla model ile piyasaya giriş yaparak her bütçeye ve beklentiye uygun model sunmayı hedefliyor. 

2019 yılında tanıtımı yapılan Apple Airpods Pro modelleri, yüksek fiyat nedeniyle oldukça eleştirilmişti. Ancak mevcut donanımlar için yapılan testler ve deneyimler ile birlikte elde edilen yüksek ses kalitesi ve gürültü önleme gibi ek fonksiyonlar, kullanıcıların mevcut yeni kulaklıkları benimsemesini sağlamıştı. 249 dolarlık etiket fiyatı ile piyasaya sunulan kablosuz kulaklıkların 2. versiyonlarında da benzer bir fiyatlandırmanın uygulanması bekleniyor. Yeni Airpods Pro 2 modelleri için Eylül ayında yapılacak tanıtımda yeni bilgiler paylaşılabilir. 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap