Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Apex Legends 8. Sezon Güncellemesinde Neler Gelecek?

2 Şubat tarihinde yayınlanacak olan Apex Legends 8. sezon güncellemesi ile ilgili detaylar netlik kazanmaya başladı. Battle Royale türündeki iddialı yapımlardan Apex Legends, yeni güncelleme ile birlikte oyunculara bir dizi yenilik sunacak.

Kargaşa olarak adlandırılan yeni güncellemede, yeni silahlar, karakterler, harita değişiklikleri dikkat çekiyor. Bu değişikleri sizler için aşağıda derledik.

Yeni Karakter Fuse

Oyundaki en büyük yeniliklerden birisi Fuse. Protez bir kola sahip olan karakter, kolundaki silahıyla mermi ve füze atabiliyor. 

Yeni Silah: 30-30 Repeater

Fuse ile birlikte oyuna eklenen yeni tüfek oldukça güçlü. Şubat ayı itibariyle de ganimet havuzunda yerini alacak. Silahın en büyük özelliği ise etki alanının geniş olması. Birbirine yakın düşmanlara karşı ateşlendiğinde rakipleri birbirinden ayıran ve savuran silah, toplu saldırılarda oldukça güçlü.

Harita Değişiklikleri

Oyundaki değişikliklerde King Kanyonu’nda da değişiklikler yapılacak. Yaşanan patlama sonrasında baştan aşağı değişen harita, oyunda pek çok farklı alanlar oluşturdu. 

Küçük Değişiklikler

Büyük, köklü değişikliklerin yanı sıra oyunda bazı küçük değişiklikler de yapıldı. Buna göre;

  • 8. sezon sıralamaları için yeni dereceli oyunlar başlıyor.
  • Oyunda hasar takibi yapılabilecek. 
  • Heirloom mağazasında tüm ürünlerin gösterilmemesi sorunu giderildi. 
  • Özel olarak hazırlanan maçlarda yaşanan maç öncesi hatalar giderildi. Çapraz oyun lobilerinde oyuncuların birbirlerini duyamaması sorunu da giderildi.

Oyunda güncelleme ile birlikte bazı hatalar da giderildi. Daha iyi bir oyun deneyimi sunmak adına yapılan bu değişimler sayesinde oyunda oyuncuların en çok zorlandığı ve şikayet ettiği pek çok durum da güncelleme ile birlikte iyileştirildi. 4 Şubat’ta 2. yılını tamamlayacak olan Apex Legends için 8. sezon güncellemesi ayrı bir öneme sahip. Bu nedenle Şubat ayı itibariyle başlayacak olan güncellemeler dahilinde sürprizler de bekleniyor. 

Yazar Hakkında

Hakan Göçmez
Hakan Göçmez 1990 doğumlu yazar, 10 yılı aşkın süredir editör ve içerik yazarı olarak çalışmaktadır. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap