Anker, Soundcore Liberty Air 2 Pro Adlı Kulaklığını Duyurdu

Çin merkezli teknolojik ürünler üreten Anker firması, Soundcore Liberty Air 2 Pro adlı yeni kablosuz kulaklığını duyurdu.

Kulak içi kulaklık tipinde üretilen Soundcore Liberty Air 2 Pro, 11 mm sürücüleri ile kullanıcılarına kaliteli bir ses deneyimi sunmayı hedefliyor. Soundcore Liberty Air 2 Pro, yüksek ses kalitesinin yanında aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip olarak dikkat çekiyor. Mikrofonda da kullanılan aktif gürültü engelleme özelliği ile görüşmeler daha kaliteli ortamda, daha sağlıklı biçimde yapılıyor.

Soundcore Liberty Air 2 Pro'nun sahip olduğu diğer bir teknoloji ise şeffaflık modu. Bu mod sayesinde kulaklıklar takılı olduğu halde etrafı duyabilme imkanı tanınıyor. Kablosuz kulaklıklar aynı zamanda su sıçramalarına karşı dayanıklı yapıya sahip.

Soundcore Liberty Air 2 Pro, aktif gürültü engelleyici kapatıldığında 7 saat, açık olduğunda ise 6 saat kullanım ömrü sunuyor. Şarj özellikli kutusu ile bilrlikte ise kullanım ömrü 26 saate kadar çıkabiliyor.

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro Fiyatı Ne Kadar?

Ülkemizde henüz satışı bulunmayan Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro, 130 dolar fiyat etiketine sahip.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap