Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Android 11, Samsung Galaxy M11 İçin Kullanıma Sunuldu

Samsung, Galaxy M serisi telefonlarını güncellemeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl mart ayında tanıtılan Galaxy M11 için Android 11'i kullanıma sunan Samsung, 3 yıllık güncelleme desteği sağlıyor.

Geçtiğimiz yıl mart ayında tanıtılan, 3 arka kameraya sahip olan giriş seviyesi akıllı telefon Samsung Galaxy M11, Android 11 ile güçleniyor.

Güney Koreli şirket, 3 yıllık Android güncellemesini üst seviye modellerine sağlarken, giriş ve orta segmentinde yer alan Galaxy M serisinide yeniliyor. Daha önce Galaxy A41 için Android 11 güncellemesini kullanan şirket, bütçe dostu Galaxy M11 modelleri için de One UI 3.1 Core Android 11 güncellemesini yayınladı.

M115FXXU2BUD8 numaralı yazılıma sahip olan ürün, ilk olarak Vietnamlı kullanıcılara daha sonra kademeli olarak diğer ülkelerdeki kullanıcılara sunulacak.

Samsung Galaxy M11 Özellikleri

Gücünü Qualcomm'un Snapdragon 450 işlemciden alan Samsung Galaxy M11, 6.4 Inç ve 1560 x 720 piksel çözünürlüğünde Inflnlty-0 ekran tasarımına sahip.

Ülkemizde 3GB Ram + 32GB depolama seçenekleri ile satışa çıkan Samsung Galaxy M11'de, 8MP ön kamera ve 13MP+5MP+2MP üçlü arka kamera yer alıyor. Ayrıca Galaxy M11'de 5.000 mAh batarya kapasiteside bulunuyor.

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer Elektrik-Elektronik teknolojisi mezunuyum. Uzun yıllardır çeşitli web platformlarında içerik editörlüğü yapmakla birlikte, profesyonel makale hizmetleri sağladım. Şu anda Teknolojio'da kurucu ortak ve içerik editörü pozisyonlarında görev almaktayım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap