Amazon Prime, Mastercard Kullanıcılarına 2 Ay Ücretsiz Oldu

ABD merkezli e-ticaret temelli Amazon şirketi, Türkiye'de bulunan Amazon Prime hizmetini Mastercard kullanıcılarına özel olarak 2 ay ücretsiz yaptı.

Amazon Prime, film ve dizi içerikleri, oyun içerikleri, online alışveriş fırsatları ile çok uygun bir fiyata geçtiğimiz yıl ülkemizde hizmet vermeye başlamıştı. Özellikle Amazon üzerinden yapılan alışverişlerde Prime etiketli ürünlere sağladığı hızlı ve ücretsiz kargo seçeneği ile kullanıcılar tarafından talep görmüştü.

Amazon Prime, Türkiye'de bulunan Mastercard ya da Maestro logoya sahip banka ve kredi kartı kullanıcılarına özel 2 ay ücretsiz deneme süresi sunuyor. Amazon Prime, 15 Ocak ile 15 Mart tarihleri arasında Amazon Prime'a üye olacak Mastercard sahiplerine özel 2 ay boyunca ücretsiz hizmet sağlayacak.

Kampanyadan Akbank, Denizbank, Fibabanka, Garanti BBVA, ING, QNB, Finasnbank Mastercard logolu banka kartı ve kredi kartları, HSBC, Kuveyt Türk Katılım Bankası ve Vakıfbank Mastercard logolu kredi kartları yararlanabilcek. Ayrıca kampanyadan yararlanmak için Amazon Prime'a ilk defa üye olmak gerekiyor.

Kampanya ile birlikte Amazon Türkiye, Mastercard sahiplerinden 1 ay boyunca herhangi bir ücret tahsil etmeyecek. 2. ay sürecinde ise normal Amazon Prime ücreti olan 7.90 TL ücreti alınacak fakat bu ücret ertesi ay tekrar kullanıcılarının kartlarına iade edilecek. 2 ay ücretsiz deneme süresi tamamlandıktan sonra ise kullanıcılar 7.90 TL fiyat ile Amazon Prime hizmetini kullanmaya devam edebilecekler.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap