Amazon Prime Gaming'ten 156 TL'lik Ücretsiz Mart Ayı Oyunları

Amazon'un oyunculara özel olarak geliştirdiği oyun abonelik sistemi Prime Gaming, her ay olduğu gibi bu ayda ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Amazon Prime Gaming'in Mart ayı için Blasphemous, Boomerang Fu, Tengami, Bomber Crew ve Sky Drift oyunlarını ücretsiz olarak abonelerine sunacak.

E-ticaret sektörünün lideri Amazon'un geliştirdiği Prime Gaming hizmeti, henüz çok yeni olmasına rağmen özellikle Twitch kullanıcılarının yoğun ilgisiyle adını çok fazla duyurmaya başladı. Tabi ki bu durumda en önemli etkenlerden biri de rakipleri gibi her ay ücretsiz oyunlar sunması. Sunulan oyunlar çok popüler olmasa da oyun severlerin ilgisini çekebilecek tarzda. İşte Amazon Prime Gaming'in bu ay bizlere sunduğu 5 ücretsiz oyun:

1. Blasphemous

Blasphemous, ölümcül ve aksiyon dolu platform oyunlarını sevenler için birebir. Cystodia'nın korkunç dünyasına dalacağınız bu oyunda, sonsuz laneti kaldırma görevini taşımanız gerekiyor. Tabi ki bu görevi yapmak içinde her yolu deneyecek ve ortalığı kan gölüne çevireceksiniz.

2. Boomerang Fu

Son zamanların en popüler oyunlarından biri olan Among Us gibi oyunlardan sıkılanların ilgisini çekebilecek bir oyun Boomerang Fu. Favori bir yiyecek seçip savaşa giriyorsunuz ve rakiplerinizi parçalamak, dondurmak ve kızartmak süretiyle savaşıyorsunuz.

3. Tengami

Kültürel olarak Japon efektleri gördüğümüz bu oyunda, yapboz ve sırları çözmek için içinde gezdiğiniz kağıtla adeta dünyayı katlayacaksınız.

4. Bomber Crew - Deluxe Edition

Strateji ve simülasyon türünde oyun severlerle buluşan Bomber Crew, kazanmak ve kaybetmek arasındaki olayı en iyi hissettiren oyunlardan birisi. Oyunda yanınıza seçtiğiniz bombacıyı her zaman en iyi konumda tutmanız ve doğru bir strateji belirlemeniz oldukça önemli.

5. Sky Drift

Drift deyince herkes bir NFS 2'i geçirir içinden ama bu oyunun adındaki drift ibaresi sizi yanıltmasın. Sky Drift, bir yarış oyunu olmasının yanı sıra uçuş yeteneklerinizi de konuşturabileceğiniz bir savaş oyunu aynı zamanda. 

Yazar Hakkında

Sinan Yorulmaz
Sinan Yorulmaz 2008 yılından beri blog yazan yazar, Teknolojio'da da kurucu pozisyonunda yer almaktadır. Elektrik-elektronik mezunu olmakla birlikte, yazılım geliştirme uzmanı olarak iş hayatına devam etmektedir. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap