Amazon, 30 TL İndirim Kodu Dağıtıyor

Amazon indirim üstüne indirim yapmaya devam ediyor. Son olarak Amazon Türkiye’de 150 TL üzerine alışverişlerde 30 TL indirim fırsatı kullanıcılara sunuldu.

Amazon Türkiye, tüm alışveriş kategorilerinde 150 TL üzerine 30 TL indirim fırsatı ile kullanıcılarını tekrardan sevindiriyor. Kullanıcılar, indirimi sadece iOS ve Android cep telefonlarının mobil uygulamaları üzerinden kullanabiliyor. İndirim fırsatını kullanmak için alışverişi sonlandırırken indirim kodu alanına AMAZONAPP yazmak yeterli olacaktır.

Amazon’un satışını kendi yaptığı tüm ürünlerde geçerli olan kampanya da bir sınırlama da bulunuyor. Kampanya sadece 50 bin kişi ile sınırlı olacak. 20 Aralık 2020 tarihine kadar aktif olacak olan indirim kodunu kullanmak için Prime üyelik sahibi olmak gerekmiyor ve indirim her üyelikte bir defa kullanılıyor.

İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

  1. Almak istediğiniz ve Amazon tarafından satılan ürünü alışveriş sepetine ekleyin. Ürünün Amazon tarafından satılıyor olmasına dikkat edin.
  2. ‘’Alışverişi Tamamla’’ seçeneğine tıkladıktan sonra ödeme bilgileri sayfasında bulunan ‘’Hediye Kartları ve Promosyon Kodları’’ isimli alana ‘’AMAZONAPP’’ kodunu yazın. Kodu yazdıktan sonra 30 TL tutarındaki indirim sipariş toplamı fiyatına dahil edilecektir.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap