Amazfit, Bip U İsmini Taşıyan Yeni Akıllı Saatini Duyurdu

Giyilebilir teknolojik ürün sektörünün en popüler temsilcilerinden biri olan Amazfit, Bip U adını taşıyan akıllı saatini duyurdu. Oldukça uygun fiyatlı olan ürün kısa sürede giyilebilir teknoloji ürünü meraklısı kullanıcıların ilgisini çekebilecek gibi görünüyor.

Amazfit Bip U, 1,43 büyüklüğünde TFT LCD ekrana sahip. Ürünün 320 x 320 piksel çözünürlük sunan renkli bir ekranı bulunmakta. Sahip olduğu Corning Gorilla Glass 3 korumasıyla saatin, çizik ve kırıklara karşı son derece dayanıklı olacağı söylenebilir.

Amazfit'in yeni akıllı saati Bip U, 60'tan fazla spor faaliyetinin takibini yapabiliyor. Pek çok akıllı saatte olduğu gibi koşu, yürüyüş ve bisiklet sürme gibi yaygın faaliyetlerin takibini yapabilen saat aynı zamanda dans ve buz pateni gibi faaliyetlerin takibini yapabiliyor.

5 ATM su basıncına sahip olan telefon özellikle su geçirmeme konusunda oldukça iddialı denilebilir. Özellikleriyle dikkat çeken akıllı saatin üç farklı renk seçeneği yer alıyor. Fiyatının ise 55 dolar seviyesinde olduğunu belirtmek gerek. Bu da ülkemiz koşullarında 440 TL + vergiler demek.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap