Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

AEW Elite General Manager, 15 Temmuz'da Çıkıyor

AEW Elite General Manager için yeni bir açıklama yapıldı. Açıklamaya göre oyun 15 Temmuz'da çıkacak ve Android, iOS işletim sistemlerinde desteklenecek.

Güreş oyunu türünün en çok sevilen oyunların yapımcısı olan AEW, yeni oyunu için açıklamalarda bulundu. AEW Elite General Manager olarak adlandırılan yeni oyun, 15 Temmuz itibari ile oynanabilir olacak. Oyun, eş zamanlı olarak hem Android hem de iOS’ta desteklenecek. Böylece milyonlarca güreş severin test edebileceği mevcut oyun, güreş ve spor türü oyunlarda yeni bir alternatif olarak dikkat çekecek. 

Serinin 2. oyunu olacak

AEW Elite General Manager, şirketin 2. sürüm olarak piyasaya sunacağı bir oyun. Oyuncular pek çok farklı şova da sahne olan bu sporu, mobil cihazlarda oynayabilecek. Özel bir simülasyon oyunu olarak geliştirilen mevcut oyunda güreşçiyi kontrol etmek, farklı planlamalar ve stratejiler geliştirmek ön planda. Oyunun daha fazla dikkat çekmesi için özel bir stüdyodan da destek alan yapımcı firma, aynı zamanda mevcut oyunun farklı bir versiyonunu konsollar için geliştiriyor. Bu bakımdan oyunun geliştirilme ve piyasaya sunulması ile birlikte güreş türüne ait çok özel bir yapım da piyasaya sunulmuş olacak. 

Oyun için resmi Twitter adresi üzerinden yeni tanıtım ve mesaj yayınlayan yapımcı şirketin yayınladığı video ve açıklama şöyle;

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap