Acer Üç Adet Kablosuz Kulaklık Modeli Duyurdu

Tayvan merkezli bilgisayar üreticisi Acer firması teknolojinin her alanında olmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu bağlamda Acer firması GAHR10, GAHR11 ve GAHR12 adında üç adet kablosuz kulaklığını kullanıcılarına duyurdu.

Kulak içi kulaklık tipinde olan üç modelde basit teknolojilerle kullanıcılara sunuluyor. Acer GAHR10 ve GAHR11 adlı kulaklıkarın en dikkat çekici noktaları şarj kutularında bulunan şarj kabloları oluyor.

Acer GAHR10 ve GAHR11

8mm sürücülere sahip olan Acer GAHR10 ve GAHR11 modelleri Bluetooth 5.1 desteği ile Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlara bağlanabiliyor fakat kulaklıklar yalnızca bir cihaza bağlı olabiliyor. Kulaklıkların şarj kutularında bulunan USB Type-A kablosu standart olarak bulunuyor ve USB Type-C için bir giriş portu yer alıyor. Ayrıca şarj kutusu, şarj seviyesini LED ekran üzerinden gösteriyor.

Acer GAHR12

Acer GAHR12 kablosuz kulaklığı ise 9 mm sürücüler üzerine kuruluyor. Bluetooth 5.0 bağlantı desteği ile Android ve iOS cihazlara bağlanabilen kulaklıklar kutusunda bir de USB Type-C girişi bulunduruyor.

Acer GAHR10, GAHR11 ve GAHR12 Fiyatları Ne Kadar?

Acer GAHR10 ve GAHR11 adlı kulaklıklar 35 dolar fiyat etiketine, Acer GAHR12 adlı kulaklık ise 48 dolar fiyat etiketine sahip. Kulaklıkların ülkemizde de satılması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap