2K Games Yeni Nesil NBA 2K21 Fragmanını Yayınladı

2K Games, yeni nesil NBA 2K21 basketbol oyunu için bir fragman yayınladı. Yayınlanan fragman merakla beklenen oyunun yeni nesil konsollarda görüntüsüyle ilgili bilgi verdi. Görüntülere bakılırsa bizi olağanüstü gerçekçi grafikler bekliyor diyebiliriz.

Oyunun geliştirici şirketlerinden biri olan Visual Concept'e göre şimdiye kadar bu kadar yüksek seviyeli bir gerçeklik göstermek mümkün olmamıştı. NBA 2K21 bu anlamda diğer oyunlardan biraz ayrılmış olacak. Gerçek anlamda devrim niteliğinde bir oyunla karşılaşacağız.

NBA 2K21'in yeni nesil konsol versiyonu, Golden State Warriors ve Dallas Mavericks arasındaki dostluk maçı kullanılarak gösterildi. Verilen örneğe göre, yeni nesil konsollardaki versiyonun gelişmiş aydınlatma, doku ve fizik gibi detayların yer aldığını görüyoruz.

2K Games'in belirttiği gibi sahadaki her oyuncu yapay zeka tarafından bağımsız bir şekilde kontrol edilmektedir. NBA 2K21, 10 Kasım'da Xbox Series X ve Series S, 12 Kasım'da PlayStation 5 için piyasaya sürülmüş olacak.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap