Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

2021 Nissan Juke Türkiye Fiyatı Açıklandı

Japon otomobil devi Nissan, 2021 model Juke için Türkiye lansmanını gerçekleştirdi. 2021 model Juke tasarımı ve genişleyen yaşam alanı ile dikkat çekiyor.

2021 model Nissan Juke dört adet otomatik vitese sahip donanım paketi ve bir adet düz vitese sahip donanım paketi ile toplamda beş farklı donanım paketi ile Türkiye'de satışa sunulacak.

Dış Tasarım

Otomobil ön bölümünde küçük ama şık duran V-motion isimli ızgara dikkatlerden kaçmıyor. Izgaranın etrafını çevreleyen parçanın gündüz LED farları ile olan uyumu ön bölüme ayrı bir hava katıyor. Otomobil, gizli arka kapı kolları, bagaj spoyleri, 19 inç jantları ve yenilenen LED stopları ile dış bölümünü tamamlıyor.

İç Tasarım

2021 model Nissan Juke, iç mekanda kullanıcıları 7 inç boyutunda dijital gösterge ve 8 inç boyutundaki multimedya sistemi ile karşılıyor. Multimedya sistemi Android Auto, Apple CarPlay ve Google Asistan desteği sunuyor. Multimedya ekranının hemen altına konumlandırılan üç adet yuvarlak tasarımlı havalandırma kanalları da ön konsolda oldukça şık duruyor. Yeni model Nissan Juke'un iç mekanda en dikkat çekici özelliği ise spor koltukların standart biçimde sunulması diyebiliriz.

Otomobilin büyümesi ile birlikte iç mekanda diz mesafesi 5.8 cm, baş mesafesi ise 1.1 cm olarak artıyor. Ayrıca otomobilin bagaj kapasitesi de 422 litreye çıkıyor.

Motor Özellikleri

Yeni model Nissan Juke 117 beygir güç üreten 1.0 litrelik DIG-T turbo benzlik motordan gücünü alıyor. Motor, 6 ileri düz ve 7 ileri otomatik şanzıman ile kombinleniyor. Aynı zamanda otomobilin motor performans ve yakıt tasarrufu konusunda da iddialı.

2021 Nissan Juke Fiyat Listesi

  • 1.0 DIG-T Düz Vites Tekna 231.200 TL
  • 1.0 DIG-T Otomatik Vites Tekna 314.000 TL
  • 1.0 DIG-T Otomatik Vites Platinum 326.300 TL
  • 1.0 DIG-T Otomatik Vites Platinum PERSO 339.300 TL
  • 1.0 DIG-T Otomatik Vites Platinum Premium 370.500 TL

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap