Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

20 Yaşındaki Steam Kullanıcısı Random Key Satarak Para Kazanıyor

Steam random key , Steam kullanıcılarının kullandığı kodlardır. Bu kodlar çok ucuza alınır ve belirli ya da sınırsız bir fiyat aralığında oyun kazanılmasını sağlar. Bu kazanılan oyunlar çok değerli oyunlar olduğu gibi ortalama değerdeki oyunlar da olabilir.

Gamesatis.com aracılığı ile Steam random key satışı yapan 20 yaşındaki bir genç, bu kazandığı para ile okul masraflarını karşıladığını söylüyor. Kendisi aracılığı ile Steam random key alma hizmetinden yararlanan Steam kullanıcılarının birçok değerli oyun kazandığını belirten genç, herkesin bu fırsattan yararlanması gerektiğini söylüyor.

Oyuncunun Tercih Ettiği Steam Random Key Platformu; https://www.gamesatis.com/steam-random-key

Random Keylerin Bütçeye Göre Birçok Çeşidi Var

Genç Steam random bronze key, Steam random gold key, Steam random ultra elite key, Steam random premium key olarak birçok çeşidini sattığı random keylerin çok talep gördüğünü belirtiyor.

Bu şekilde geçimini sağlayan genç kadın, artık ailesinden para talep etmediğini söylüyor. Steam random key al hizmeti veren kadın, aylık kazancının 5 ila 6 bin arasında olduğunu belirtiyor. Birçok kullanıcının random key alıp şansını denemesini belirten satıcı 3 liraya random key alıp 800 liralık oyun kazanan bir kullanıcıyı da örnek olarak veriyor.

‘’RANDOM KEYLERE TALEP ÇOK YÜKSEK’’

Her ay on binlerce satış yaptığını söyleyen genç kadın, şu sözlerle devam ediyor: ‘’ Çevremdeki birçok insan random keylerden çok yararlandı. Birçok oyunu random key ile alan arkadaşlarım oldu. Hem çok kaliteli birçok oyunu çok ucuza getirmiş oluyorlar hem de bu şekilde bir şans oyunu gibi olması onları tatmin ediyor. Random keylere talep çok yüksek.’’

Gamesatis.com aracılığı ile Steam random key ucuz bir fiyata alabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlara satılan keyler aynı zamanda işin içine ufak bir şans girdiği için daha çekici hale geliyor. Steam random key satın al hizmeti veren gamesatis.com, key satışının en fazla yapıldığı sitelerden biri haline gelmiş. Kullanıcılar sanal alışveriş yaparken güvenilir sitelerden  alışveriş yaptığına ve ödeme bilgilerini kime verdiğine dikkat etmeli. Aksi halde mağduriyet yaşanabilir. Bu konuda uzun zamandır hizmet veren gamesatis.com güvenli bir alışveriş ortamı sunuyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap