13 Ocak BİM Aktüel Fırsatları

BİM aktüel, 13 Ocak tarihli kataloğunda uygun fiyatlara sahip oyunculara özel kulaklık, mouse, bilgisayar masası gibi ürünlerin yanında akıllı saatler ve günlük kullanım için tasarlanan kablosuz kulaklık ile dikkatleri üzerine çekiyor.

BİM marketleri oyunu ve teknolojiyi sevenleri heyecanlandıracak ürünleri 13 Ocak tarihli aktüel sayfasına ekledi. Steel Series Artics 1 oyuncu kulaklığı, Steelseries Rival 3 oyuncu mouse, Proware oyuncu masası, HP X200 kablosuz mouse, Polosmart akıllı saatleri gibi ürünler oyun ve teknoloji severlere sunuluyor.

Steelseries Artics 1 Oyuncu Kulaklığı Özellikleri ve Fiyatı

Steelseries Artics serisinin ilk modeli olan kulaklık 40 mm sürücüleri ile oyun deneyiminin yanında müzik dinleme deneyiminde de oldukça iyi sonuçlar veriyor. 7.1 sanal ses desteği sunan kulaklık aynı zamanda çıkarılabilir özellikteki mikrofonunda pasif gürültü engelleyici özelliğe sahip. Kulaklık, bağlantısını ise 3.5 mm giriş ile sağlıyor.

Steelseries Artics 1, 13 Ocak tarihinde 349 TL'den BİM marketlerinde satışa sunulacak.

Steelseries Rival 3 Oyuncu Mouse Özellikleri ve Fiyatı

Oyuncu ekipmanları arasında popüler olarak kullanılan Steelseries Rival 3 kablolu oyuncu mouse, TrueMove Core Optik sensörü ile oyun deneyimlerini daha kaliteli hale getiriyor. 6 adet makrolanabilir tuş bulunduran mouse 60 milyon tıklama ömrüne sahip. Mouse aynı zamanda 16.8 milyon renk RGB aydınlatma sistemine sahip.

Steelseries Rival 3, 13 Ocak tarihinde 219 TL'den BİM marketlerinde satışa sunulacak.

Proware Oyuncu Masası Özellikleri ve Fiyatı

Oyuncular için tasarlanan Proware Oyuncu Masası, 1. sınıf kalitedeki MDF ile sağlam malzemeden üretiliyor. Masa, oyuncular için en rahat ortamı sağlamak için tasarlanıyor ve bu bağlamda kulaklık yerleştirme aparatı, içecek tutacağı, yükseklik ayarlaması, kablo düzenleyici gibi özellikler barındırıyor. Oyuncu masasının boyutları ise 115 cm x 73 cm x 77,5 cm olarak belirtiliyor fakat ayarlanabilir özellikte olduğu için ölçüler değişebiliyor.

Proware Oyuncu Masası, 13 Ocak tarihinde 399 TL'den BİM marketlerinde satışa sunulacak.

Polosmart Akıllı Saat Özellikleri ve Fiyatı

Dokunmatik ekrana ve dört adet kontrol tuşuna sahip olan Polosmark akıllı saati kalori ölçme, adım sayma, çağrı ve mesaj görüntülüme gibi birçok temel özelliği kullanıcılarına sunuyor. Bluetooth 5.2 bağlantı desteğine sahip olan akıllı saat iOS 9.0 ve Android 4.5 üzerindeki tüm cihazlar ile uyumlu olarak çalışabiliyor. 170 mAh bataryaya sahip olan akıllı saat 20 güne kadar açık kalabiliyor. Akıllı saat ayrıca IP67 koruması ile suya karşı dayanıklı yapıya sahip.

Polosmart akıllı saat 13 Ocak tarihinde 159 TL'den BİM marketlerinde satışa sunulacak.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap